ویدیو های کانکس

ویدیو های کانکس آریا بارون توس

جابه‌جایی کانکس توسط تیم آریا بارون توس

جابه‌جایی و حمل و نقل کانکس‌های تولیدی کارخانه آریا بارون توس به دلیل وزن سبک و ساختار اصولی به راحتی امکان پذیر است. در ویدیو فوق می‌توانید روند جابه‌جایی کانکس را مشاهده کنید.

 

کانکس‌های سیار آریا بارون

کانکس‌های  سیار یکی از تولیدات کارخانه آریا بارون هستند. در ویدیو فوق می‌توانید تجهیزات و روند ساخت این کانکس‌ها را مشاهده کنید. کانکس بسته به کاربری مد نظر (فروشگاهی، فست فود، اقامتی و…) تجهیز می‌‎شود.

کانکس مونتاژ در محل

در ویدیو فوق روند نصب کانکس‌های مونتاژ در محل را مشاهده می‌کنید. اسکلت فلزی و دیوارهای پیش ساخته این کانکس‌ها به صورت بهینه در محل کارگاه بسته بندی شده و سپس برای نصب به محل پروژه منتقل می‌شود.

کانکس مسکونی-سیار و قابل گسترش

در ویدیو فوق نحوه جابه‌جایی، نصب و تجهیز کردن کانکس‌های سیار قابل گسترش با قابلیت مسکونی آریا بارون توس را مشاهده می‌کنید. این کانکس ها  در ابعاد و امکانات مورد نیاز مشتری قابل سفارش هستند.

کانکس سیار فروشگاهی

فرایند ساخت و جابه‌جایی کانکس‎های سیار کارخانه آریا بارون توس را در ویدیو فوق مشاهده می‌کنید. این کانکس‌های سیار را به راحتی می‌توانید در اماکن‌های مختلف مستقر کنید.

کانکس سیار قابل گسترش

از دیگر تولیدات کارخانه آریا بارون توس کانکس‌های قابل گسترش هستند که بر روی انواع کامیون‌ها یا کشنده‌ها یا برای استقرار بر روی زمین ساخته می‌شوند. چگونگی گسترش این کانکس‌ها را در ویدیو مشاهده کنید.

کانکس سیار قابل گسترش

از دیگر تولیدات کارخانه آریا بارون توس کانکس‌های قابل گسترش هستند که بر روی انواع کامیون‌ها یا کشنده‌ها یا برای استقرار بر روی زمین ساخته می‌شوند. چگونگی گسترش این کانکس‌ها را دی ویدیو مشاهده کنید.

جابه‌جایی کانکس با تریلر

این کانکس‌ها با کاربری‌های مسکونی، کانکس مدرسه، کتابخانه و… ساخته می‌شوند. کانکس‌های با تریلر آریا بارون سرعت ساخت بالایی داشته و می‌توان در شرایط بحرانی برای مناطق زلزله زده و… از آن‌ها استفاده کرد. 

کانکس مونتاژ در کارخانه

در این ویدیو چگونگی نصب قطعات کانکس‌ها را در کارخانه آریا بارون توس مشاهده می‌کنید. کانکس مونتاژ در کارخانه را می‌توان به مکان‌هایی که امکان ساخت و ساز در آنجا میسر نیست منتقل کرد. 

شرکت آریا بارون توس؛ تولید کننده انواع ساندویچ پانل، درب‌های سردخانه‌ای،  کانکس، ساختمان‌های پیش ساخته، سوله و کانال‌های پیش عایق یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان کشوری است. ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و استفاده از جدیدترین خطوط تولید پیشرفته اروپایی را سرلوحه کار خود قرار داده است. آریا بارون توس نماد اعتماد و کیفیت محصول ایرانی است. 

راه‌های ارتباطی

تمامی حقوق متعلق به کارخانه آریا بارون توس است، هر گونه استفاده پیگرد قانونی دارد.