کاتالوگ محصولات آریا بارون توس

آریا بارون توس با سابقه درخشان در زمینه تولید مصالح ساختمانی نوین، اعم از ساندویچ پانل ها در انواع ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، سردخانه و کلین روم و همچنین کانکس، خانه پیش ساخته، کانال های پیش عایق شده و  همچنین تولید درب های سرد خانه و … آماده همکاری با تمامی ارگان ها و صادرات به تمامی کشور ها می باشد. جهت مشاهده محصولات میتوانید کاتالوگ آن محصول را دانلود نمایید.

 کاتالوگ کامل محصولات آریا بارون

کاتالوگ ساندویچ پانل های آریا بارون

کاتالوگ درب های سردخانه آریا بارون

کاتالوگ ساختمان پیش ساخته آریا بارون

کاتالوگ کانکس آریا بارون

کاتالوگ آردواز فلزی آریا بارون

کاتالوگ کانال پیش عایق شده آریا بارون

کاتالوگ کانکس سرویس بهداشتی آریا بارون

در کاتالوگ کامل محصولات آریا بارون ما در ابتدا به معرفی کامل کارخانه صنعتی آریا بارون به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع محصولات از قبیل انواع ساندویچ پانل، درب سردخانه، خانه های پیش ساخته، کانکس، کانال های پیش عایق، سوله های صنعتی و ورزشی و انواع آردواز فلزی پرداخته ایم و در ادامه هر کدام از این محصولات را با امکانات و ویژگی هایی که دارند را معرفی کردیم.

ما در کاتالوگ پانل های ساندویچی به معرفی تمامی ساندویچ پنل ها از ساندویچ پانل سقفی، دیواری، سردخانه ای و پانل های کلین روم یا اتاق تمیز پرداخته ایم و کاربرد هر کدام را با استفاده از ورق ها و فوم عایق ها بررسی کردیم، تا شما عزیزان بتوانید بهترین انتخاب را در زمینه خرید انواع ساندویچ پانل داشته باشید. جهت مشاهده و دانلود بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

کاتالوگ درب سردخانه

کاتالوگ درب سردخانه را بیشتر به جهت آشنایی با لیست اقلام در های سردخانه ای کشویی، برقی، لولایی تهیه کردیم و در خصوص نحوه نصب به همراه ویژگی های آن ها صحبت کردیم. جهت مشاهده و دانلود کاتالوگ محصولات درب سردخانه ای (cool store door) بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

کاتالوگ خانه پیش ساخته

خانه پیش ساخته، انواع مختلفی نظیر ساختمان پیش ساخته مونتاژ در محل، در کارخانه و با فونداسیون بتنی دارد، در کاتالوگ محصولات ساختمان پیش ساخته در خصوص نحوه ساخت و مزایای خرید انواع آن ها، به همراه پروژه های انجام شده توسط شرکت صنعتی آریا بارون پرداخته ایم.

یکی از پر طرفدار ترین محصولات در شاخه سازه های نوین و مدرن، کانکس ها هستند، چرا که از انواع کانکس می توان در تمامی مشاغل مانند کانکس های اداری، تجاری، نگهبانی، آتشنشانی و ویلایی استفاده کرد. در کاتالوگ کانکس آریا بارون ما به بررسی و مزایای کانکس های مختلف تولید شده توسط آریا بارون میپردازیم. جهت مشاهده و دانلود کاتالوگ این محصولات پرطرفدار و آشنایی با مشخصات فنی هر هر کدام بر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

کاتالوگ آردواز فلزی و کانال پیش عایق

آردواز فلزی یک بام پوش زیباست که به دلیل خمها و قوسهایی که با فشار بالا بصورت پرس سرد یا نوردسرد روی آن ایجاد میشود، بسیار مقاوم و پایدار میباشد. در کاتالوگ انواع آردواز فلزی آریا بارون، در خصوص ویژگی ها و رنگ های متنوع انواع آردواز های فلزی صحبت می کنیم.

این محصول در راستای کاهش هرچه بیشتر مصرف انرژی در بخش های مختلف صنعتی و ساختمانی و با بهره گیری از برترین فناوریهای روز دنیا توسط شرکت آریا بارون توس تولید و عرضه می شود. جهت مشاهده و دانلود کاتالوگ کانال پیش عایق شده بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

کاتالوگ کانکس

از سری کانکس های پیش ساخته می توان به کانکس سرویس بهداشتی اشاره کرد، از این کانکس ها می توان در همه مکان ها استفاده کرد، زیرا غالبا اینگونه سازه های پیش ساخته به صورت سیار ساخته شده و قابلیت استفاده در انواع فضاهای یاز و بسته نظیر پارک ها، نمایشگاه ها، کمپ ها، خوابگاه، ساختمان های نیمه کاره، درمانگاه ها و اورژانس ها و … استفاده کرد.