درباره آریا بارون توس

از آنجا که رضایتمندی مشتریان از محصولات مرتبط با صنعت ساختمان و فراورده های ساختمانی می بایست شامل تایید فنی مهندسین این رشته نیز باشد، آریا بارون همواره بر حفظ کیفیت بالای محصولات خود پایبند بوده و در این زمینه موفق به دریافت استانداردها و گواهینامه های فنی از مراکز معتبر شده است. همچنین تولید میلیونها متر مربع انواع ساندویچ پانل و ده ها هزار متر مربع انواع کانکس و ساختمان پیش ساخته استاندارد و فعالیت گسترده در زمینه فروش خارجی (صادر کننده نمونه سال 1396) از دستاورد های این شرکت بشمار می‌آید.

 • ساندویچ پانل سقفی، دیواری و سردخانه‌ای، کلین روم با پلی اوریتان، پشم سنگ و پلی استایرن
 • کانکس، کانکس سیار و سرویس بهداشتی
 • سـاختـمان (خانه) پـیــش ساخـته
 • درب‌های سرد خانه‌ای، گرم خانه‌ای، کلین روم، ضد حریق و CNC
 • داکت (کانال) پیش عایق شده
 • سازه های فلزی

تماس با ما

به جهت تماس و ارتباط با کارشناس فروش گروه صنعتی آریا بارون و اخذ مشاوره رایگان به صورت تلفنی یا حضوری به جهت استعلام قیمت، نحوه خرید و ثبت سفارش محصولات تولیدی توسط ما، با راه های ارتباطی زیر می توانید در تماس باشید.

نمایشگاه های ما

شرکت آریا بارون توس به عنوان واحد نمونه تولید و صادرات انواع قطعات صنعتی در حوزه ساختمان های مدرن و نوین، ماهانه و سالانه در نمایشگاه های بین المللی و داخلی، اقدام به معرفی محصولات خود به علاقمندان حوزه مدرن سازی ساختمان های پیش ساخته، کانکس ها، ساندویچ پانل های مختلف می کند. در صفحه نمایشگاه های آریا بارون به معرفی رویداد ها و نمایشگاه های گذشته و آینده پرداخته ایم که شما عزیزان می توانید تمامی آن ها را مشاهده کنید.

گواهینامه ها و افتخارات

ما در شرکت صنعتی آریا بارون مفتخر به دریافت انواع گواهینامه های بین المللی محصولات و انواع افتخارات و لوح های تقدیر در بخش های مختلف نظیر افتخار معرفی به عنوان واحد نمونه صنعت استان خراسان رضوی از سال ۹۳ تا ۱۴۰۰ و واحد نمونه صنعت کشور در سال ۹۵، به عنوان تولید کننده مصالح نوین ساختمانی اشاره کرد. در بخش گواهینامه ها و افتخارات آریا بارون توس می توانید، تمامی این افتخارات را مشاهده نمایید.

گالری محصولات آریا بارون

سوالات متداول از آریا بارون

شرکت آریا بارون با ایجاد نمایندگی فعال در بیست استان کشور، محصولات خود را در ایران و همچنین سایرکشور ها عرضه می نماید.

کارخانه صنعتی آریا بارون واقع در آدرس ایران، مشهد، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیت الله هاشمی رفسنجانی 34، کاظمیه 1 است.

نمایشگاه مرکزی شرکت آریا بارون واقع در آدرس مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم (ص)، پیامبر اعظم 77، بین سجادیه و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی است. 

تلفن: 36228800-051 و 36228814-051 است که شضما عزیزان می توانید با ما در ارتباط باشید.

 1. واحد نمونه صنعت کشور – سال ۱۴۰۲
 2. واحد نمونه صنعت استان – سال ۱۴۰۲
 3. واحد برتر مرکز تحقیق و توسعه – سال ۱۴۰۲
 4. واحد نمونه صنعت استان – از سال ۹۳ تا ۱۴۰۰
 5. واحد نمونه صنعت کشور – سال ۹۵
 6. صادر کننده نمونه – سال ۹۶، ۹۷ و ۱۴۰۱
 7. واحد نمونه استاندارد و کیفیت – سال ۹۷
 8. واحد نمونه استاندارد – از سال ۹۸ تا ۱۴۰۰
 9. گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان – سال ۹۲ – ۹۴ – ۹۵