درب سردخانه

 درب سردخانه در سه نوع تولید می‌شود. 1- درب سردخانه ای لولایی 2- درب سردخانه ریلی یا کشویی 3- درب سردخانه ریلی کنترل اتمسفر

آریا بارون تولید کننده انواع درب های سردخانه ای. برای سفارش با واحد فروش تماس بگیرید.

درب سردخانه ای

موارد مختلفی در کیفیت درب سردخانه تاثیرگذار است از جنس ورق مورد استفاده گرفته تا گسکت هوابند به کار رفته در درب سردخانه

پانل سردخانه

پانل‌های سردخانه نیز تاثیر زیادی،در ارائه محیطی مناسب برای نگهداری محصولات و تجهیزات مورد نیاز دارد. عدم انطباق پانل می‌تواند مشکلات مختلفی ایجاد کند.

درب لولایی سردخانه

درب لولایی تولید شده توسط آریا بارون در ضخامت های 5 تا 15 سانتیمتر است. برای آشنایی کامل با مشخصات فنی درب تولیدی کارخانه با واحد فروش تماس بگیرید.

درب سردخانه لولایی

مشخصات فنی درب لولایی

ابعاد درب لولایی

درب کشویی سردخانه

کارخانه آریا بارون توانایی تولید درب کشویی را در مشخصات فنی (پایین لیست شده) دارد. می توانید قبل از سفارش درب کشویی ابعاد درب مورد نظر را در عکس انتخاب کنید.

درب سردخانه کشویی

مشخصات فنی درب کشویی

درب کشویی
ابعاد درب های کشویی

درب سردخانه‌ چه کاربردی دارد؟

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواردی که در زمان ساخت و طراحی سردخانه باید به آن توجه شود، انتخاب مناسب درب سردخانه‌ است. درب سردخانه یکی از اجزای اصلی سردخانه است که در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شود. وابسته به نوع استفاده و همچنین نوع کاربردی که از درب سردخانه‌ای انتظار داریم، نمونه‌های مختلفی در بازار موجود است. درب‌های سردخانه‌ای در حالت کلی به سه دسته درب‌های سردخانه‌ای لولایی، کشویی و اتمسفر تقسیم بندی می‌شوند.  وابسته به نوع نیاز و همچنین میزان دما، نوع سردخانه، ابعاد سردخانه، محصولات قابل نگهداری در سردخانه و… نوع درب سردخانه مورد نظر مشخص می‌شود. عدم توجه به نیازسنجی قبل از خرید درب سردخانه می‌تواند باعث فساد محصولات موجود در سردخانه شود.

درب لولایی سردخانه‌ چه کاربردی دارد؟

درب‌های سردخانه‌ای لولایی یکی از پر استفاده‌ترین انواع درب‌های سردخانه‌ای است. از اصلی‌ترین دلایل انتخاب درب‌های سردخانه‌ای می‌توان به قیمت مناسب، عمر بالا، استفاده آسان، نصب آسان و… اشاره کرد. درب‌های سردخانه‌ای لولایی از جمله درب‌هایی است که اتلاف انرژی بسیار زیادی دارد به همین دلیل این نوع از درب‌های سردخانه عموما در سردخانه‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در آن‌ها رفت و آمد کمتری وجود دارد. همان طور که از نام این درب‌های سردخانه‌ای مشخص است، به دلیل وجود لولا در یک طرف درب، امکان ساخت و طراحی این نوع از درب‌ها در اندازه بسیار بزرگ را از تولیدکنندگان درب‌های سردخانه‌ای گرفته است، نیاز به فضای زیاد برای باز و بست شدن درب و همچنین امکان خراب شدن درب در اندازه‌های بزرگ از سمت لولاها است.

اگر نیاز به درب سردخانه‌ای در اندازه کوچک دارید و هچنین میزان رفت و آمد به سردخانه شما زیاد نیست استفاده از درب‌های سردخانه‌ای لولایی بهترین انتخاب برای سردخانه شماست. شرکت آریا بارون توس ارائه دهنده انواع درب‌های سردخانه‌ای آماده ارائه انواع درب‌های سردخانه‌ای در سایز و اندازه دلخواه شماست.

درب کشویی سردخانه‌ چه کاربردی دارد؟

این درب‌ها از جمله‌ درب‌هایی است که برای سردخانه‌هایی با میزان رفت و آمد بالا استفاده می‌شود. به دلیل سرعت بالا در باز و بست کردن این نوع از درب‌های سردخانه‌ای درب‌های کشویی بهترین نوع درب برای سردخانه‌هایی است که به میزان رفت و آمد زیادی نیاز دارند. در نوع خاص و بزرگ این نوع از درب‌های سردخانه‌ای به وسیله یک موتور، باز و بست شدن درب سرعت بیشتری می‌گیرد. به دلیل آن که سرعت باز و  بست شدن این نوع از درب‌ها بسیار سریع‌تر از نوع قبلی است، درب‌های سردخانه‌ای کشویی کارکرد بیشتری دارند.

درب‌های سردخانه‌ای آریا بارون به دلیل نوع طراحی خاص و همچنین استفاده از مواد اولیه و دقت بالا در طراحی به یکی از پر فروش‌ترین درب‌های سردخانه‌های این برند تبدیل شده است. در صورتی در سردخانه‌ خود نیاز به رفت و آمد زیادی دارید استفاده از درب‌های سردخانه‌ای آریا بارون بهترین گزینه است.

درب‌های سردخانه‌ای کنترل اتمسفر چیست؟

این نوع از درب‌های سردخانه‌ای بیشتر برای سردخانه‌هایی کارکرد دارد که محصولات حساس به اکسیژن در آن‌ها نگهداری می‌شود. به عنوان مثال به دلیل آن که در سردخانه‌های نگهداری میوه و سبزیجات نیاز است که اکسیژن به میزان مشخصی در هوا وجود داشته باشد تا این محصولات دچار آسیب نشوند، از درب‌های کنترل اتمسفر استفاده می‌شود.

این نوع از درب‌ها با کنترل کردن میزان اکسیژن موجود در سردخانه باعث می‌شود تا عمر مواد غذایی موجود در سردخانه بیشتر شود. درب‌های کنترل اتمسفر سردخانه‌ای به دلیل میزان حساسیتی که دارند، از نوع کشویی طراحی و ساخته می‌شوند.

در چه سردخانه‌هایی از درب‌های کنترل اتمسفر استفاده می‌شود؟

درب‌های کنترل اتمسفر نمی‌گذارند که میزان اکسیژن محیط سردخانه از میزان مشخص شده کاهش پیدا کند. در سردخانه‌هایی که نیاز به استفاده از شرایط محیطی وجود دارد و نیاز است که از ورود اکسیژن و دیگر گازها به داخل سردخانه جلوگیری شود از درب‌های سردخانه‌ای استفاده می‌شود. سردخانه‌هایی که در آن‌ها از تزریق گازهای خنثی مانند دی اکسید کربن برای سالم نگه داشتن مواد غذایی و محصولات قابل نگهداری در آن استفاده می‌شود، استفاده کردن از درب‌های سردخانه‌ای لازم و ضروری است.

شرکت آریا بارون توس تولید کننده انواع درب‌های کنترل اتمسفر سردخانه‌ای آمادگی کامل خود را برای بازدید از انواع درب‌های سردخانه تولید شده اعلام می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین خرید و مشاوره رایگان پیش از خرید در سردخانه با همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش تماس حاصل کنید.

چه نوع درب سردخانه‌ ای مناسب است؟

درب‌های سردخانه‌ای در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند وابسته به نوع سردخانه و همچنین نوع محصولاتی که قرار است در سردخانه نگهداری شود نوع درب سردخانه‌ای می‌تواند متفاوت باشد. در صورتی که میزان رفت و آمد در سردخانه طراحی شده بالا است استفاده از درب‌های سردخانه‌‌ای کشویی بهترین و منطقی‌ترین انتخاب است، چرا که سرعت باز و بست شدن این نوع از درب‌ها به نسبت دیگر درب‌ها بیشتر است.

اما اگر میزان رفت و آمد به سردخانه کم است و نیازی به نصب درب سردخانه‌ای در ابعاد بزرگ نیست استفاده از درب‌های سردخانه‌ای لولایی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. توجه داشته باشید که برای نگهداری برخی از محصولات نیاز است که میزان اکسیژن موجود در هوا کنترل شود، استفاده از درب‌های کنترل اتمسفر بهترین و مناسب‌ترین شیوه برای این نوع سردخانه‌ها است.

کاربرد درب های سردخانه‌

مشخصا درب‌های سردخانه‌ای برای جلوگیری از افزایش دما سردخانه طراحی و تولید می‌شوند. اما هر نوع درب سردخانه‌ای برای یک سردخانه خاص و در شرایط خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. درب‌های سردخانه‌ای عموما در ضخامت‌های 7 الی 15 سانتی متر طراحی و تولید می‌شوند، توجه داشته باشید که این عدد برای سردخانه‌های زیر صفر بیشتر است.

نوع بسته بندی محصولات و همچنین نحوه چینش محصولات موجود در سردخانه‌ از جمله مواردی است که می‌تواند در مناسب بودن یا نبودن درب سردخانه تاثیر گذار باشد.

همچنین دمای مورد نیاز در سردخانه تاثیر مستقیمی در ضخامت درب سردخانه‌ای دارد. هر چه میزان دمای سردخانه کم‌تر باشد، استفاده از درب‌های سردخانه‌ای با قطر بیشتر مورد نیاز است.

چرا آریا بارون بهترین شرکت طراحی درب‌های سردخانه‌ است؟

شرکت آریا بارون توس یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید و ساخت انواع ساندویچ پانل، درب سردخانه‌ای و محصولات نوین ساختمانی است. شرکت آریا بارون به دلیل فعالیت گسترده در طراحی و ساخت انواع درب‌ها سردخانه‌ای در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های تولید کننده برتر این درب‌ها شناخته می‌شود. این شرکت همچنین به دلیل استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و استفاده از ساندویچ پانل‌های مرغوب درب‌های سردخانه‌ای مناسب و حرفه‌ای طراحی می‌کند.

بهترین درب سردخانه‌ کدام است؟

وابسته به نوع نیاز شما و همچنین نوع محصولاتی که قرار است در سردخانه نگهداری کنید، بهترین درب سردخانه مشخص خواهد شد، برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره پیش از خرید درب سردخانه‌ای با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.