درب سردخانه کشویی

درب کشویی سردخانه آریا بارون توس

درب کشویی سردخانه

کارخانه آریا بارون توانایی تولید درب کشویی را در مشخصات فنی (پایین لیست شده) دارد. می توانید قبل از سفارش درب سردخانه کشویی ابعاد درب مورد نظر را در عکس انتخاب کنید.

درب کشویی سردخانه

مشخصات فنی درب کشویی سردخانه ای

درب کشویی سردخانه
قطعات درب سردخانه

مزایای استفاده از درب سرد خانه ای کشویی

درب‌های کشویی یا ریلی سردخانه، بهترین گزینه برای مکان‌هایی است که درب آن‌ها به صورت مکرر باز و بسته می‌شود. علت این مسئله میزان تبادل پایین هوای محیط به هنگام باز و بسته شدن درب‌ها است. ناگفته نماند که اگر از نوع درب‌های کشویی موتوردار استفاده نمائید، میزان اتلاف به حداقل و صفر خواهد رسید. از مزایای دیگر این دسته از درب‌های سردخانه‌ای این است که با توجه به ساختار خود، به فضای کمتری برای باز و بسته شدن نیاز دارند؛ لذا اجرای این درب‌ها در ابعاد بسیار بزرگ امکان‌پذیر است.

درب‌های ریلی سردخانه با امکان کنترل اتمسفر

این نوع درب‌های سردخانه‌ای برای سردخانه‌هایی مناسب و مفید هستند که در آن‌ها مواد غذایی همچون میوه‌ها و سبزیجاتی خاص که به اکسیژن حساس هستند، نگهداری می‌شوند. کاربرد عمده این نوع از درب‌های ریلی، ممانعت آن‌ها در برابر نفوذ هوای خارج به داخل محیط سردخانه است. درب‌های ریلی با کنترل درصد اکسیژن هوای موجود در داخل سالن سردخانه سبب می‌شوند تا میزان عمر مفید مواد غذایی بالاتر رفته و به راحتی و برای مدت زمان طولانی، مواد غذایی را در داخل سردخانه‌ها نگهداری کنید. مهم‌ترین مزیت استفاده از چنین درب‌هایی، کاهش میزان مصرف انرژی و نیاز به دیفراست است.

سفارش درب کشویی سردخانه

با توجه به مزایای استفاده از درب‌های کشویی، میزان سفارش این قبیل از درب‌های سردخانه به طور قابل توجهی افزایش یافته و بسیاری از افراد سودجو که تخصص کافی در زمینه تولید درب‌های کشویی ندارند وارد خط تولید درب‌های کشویی شده‌اند. متاسفانه به دلیل کیفیت نامرغوب درب‌های کشویی ساخته شده توسط چنین افرادی، خسارات زیادی را برای مالکان سردخانه‌های بزرگ به بار آورده است. این درحالی است که مجموعه ما در آریا بارون توانسته با به کارگیری متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای در زمینه طراحی و تولید درب‌های کشویی سردخانه، درب‌هایی مطابق با استانداردهای جهانی را در ایران تولید کند. ناگفته نماند که رعایت این استانداردها به قدری دقیق صورت گرفته که میزان قابل توجهی از تولیدات ما در آریا بارون به کشورهای خارجی صادر می‌گردد و شما می‌توانید با خیال راحت و بدون داشتن دغدغه درباره کیفیت درب‌های کشویی سردخانه، ثبت سفارش کنید و سفارش خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

سوالات متداول درب سردخانه کشویی

درب سردخانه کشویی که با نام درب ریلی نیز شناخته می‌شود، در واقع یکی از انواع درب‌های سردخانه‌ای است و همان طور که از نام آن پیدا است، بر روی یک ریل به صورت خطی حرکت می‌کند. شاید بتوان به جرئت گفت که یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این درب‌ها، جلوگیری از اتلاف حرارت است؛ چراکه میزان تبادل هوا از طریق این نوع درب‌ها بسیار پایین است. این نوع از درب‌ها بهترین گزینه برای سردخانه‌هایی است که دارای رفت و آمد قابل توجهی هستند. ناگفته نماند که این قبیل درب‌ها برخلاف نوع درب‌های لولایی سردخانه، دارای محدودیت به لحاظ ابعادی نیستند و می‌توانند در ابعاد بزرگ و مورد نیاز شما طراحی و ساخته شوند. از ویژگی‌های جالب توجه درب‌های کشویی سردخانه، مجهز بودن آن‌هاست و می‌توان بر روی این درب‌ها، موتور نصب نمود تا به راحتی و به صورت کاملا خودکار این درب‌ها را باز و بسته کرد.

توجه به دمای داخل و خارج سردخانه یکی از معیارهای بسیار مهم در انتخاب درب کشویی است. برای کارایی درب‌ها در هر دمایی، درب‌های سردخانه‌ای با ضخامت‌های بین 7 تا 15 سانتی‌متر تولید می‌شوند. اگر چنانچه درب مورد نیاز شما برای سردخانه‌های با دمای زیر صفر استفاده می‌شود، به منظور جلوگیری از اتلاف حرارتی، درب‌های کشویی با ضخامت بالا گزینه مناسبی برای شما خواهند بود.

  • یکی دیگر از معیارهای لازم برای انتخاب این دسته از درب‌های سردخانه‌ای، توجه به فضای سردخانه است. همان طور که در مطالب بالا نیز به آن اشاره شد، درب‌های کشویی برخلاف درب‌های لولایی به فضای بسیار زیادی نیاز ندارند و به سهولت در سردخانه‌های بزرگ قابل طراحی و اجرا هستند. به هنگام سفارش درب باید به دو پارامتر مهم یعنی اندازه و کاربری سردخانه توجه نمائید؛ مثلا اگر چنانچه کاربری سردخانه شما نگهداری میوه و سبزیجات است، اندازه درب باید حداقل از هر طرف 30 سانتی‌متر بزرگ‌تر از جعبه‌های بسته‌بندی میوه‌ها باشد تا عملیات تخلیه و بارگیری محصولات به سهولت انجام گیرد.

مجموعه ما در آریا بارون همواره در تلاش بوده تا با ارائه بهترین کیفیت، تمامی دغدغه‌های مصرف کنندگان ایرانی را از بین ببرد. این هدف در زمینه ساخت و تولید درب‌های کشویی سردخانه نیز وجود داشته است. از مزایای ثبت سفارش ساخت درب کشویی سردخانه در مجموعه آریا بارون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دریافت درب‌های کشویی بسیار باکیفیت

مجموعه ما در آریا بارون به هنگام طراحی و ساخت درب‌های کشویی سردخانه، از دانش و تجربه ده‌ها متخصص و کارشناس فعال در این حوزه کمک گرفته و تمامی استانداردهای جهانی را برای ساخت چنین درب‌هایی به کار برده است. ناگفته نماند تمام پروسه ساخت درب‌ها به صورت اتوماتیک و صنعتی اجرا می‌شود و به همین علت، میزان خطای انسانی نیز در درب‌های تولیدی این مجموعه بسیار پایین است.

قیمت مناسب

از مزایای دیگر ثبت سفارش درب کشویی سردخانه در آریا بارون، قیمت مناسب و پایین درب‌های کشویی تولید شده در مقایسه با قیمت سایر رقبا است. در واقع هدف ما در مجموعه آریا بارون، بیش از آنکه کسب سود و منفعت باشد، ارتقا سطح کیفیت بوده و به همین علت همواره تلاش نموده‌ایم تا تمامی محصولات خود را با بالاترین سطح کیفی و همچنین با قیمت معقول به بازار عرضه نمائیم.

گارانتی و پشتیبانی ویژه

همان طور که در مطالب بالا نیز به آن اشاره شد، همواره تلاش مجموعه آریا بارون در جهت ارتقا کیفیت و افزایش رضایت مصرف کنندگان بوده است و به همین علت تمامی محصولات ما در آریا بارون از گارانتی و پشتیبانی ویژه برخوردارند و به هنگامی که مشکلی در ارتباط با محصول خریداری شده برای شما پیش آمد، می‌توانید به راحتی با تیم پشتیبان ما در تماس باشید تا با راهنمایی تیم متخصص پشتیبانی، مشکل شما برطرف گردد.

این نوع از درب‌ها باتوجه به ساختار ویژه‌ای که دارند قابلیت طراحی و اجرا در ابعاد مختلف را داشته و به همین علت برای تمامی سردخانه‌ها با فضای محدود و حتی سردخانه‌های بزرگ کاربرد دارند.

مهم‌ترین کاربرد سردخانه‌های کشویی با قابلیت کنترل اتمسفر در ارتباط با سردخانه‌های میوه و سبزی است؛ چرا که با کنترل اکسیژن عمر مفید این صیفی‌جات را افزایش می‌دهد.

در مقام مقایسه درب‌هایی کشویی سردخانه با درب‌های لولایی، درب‌های کشویی نمره قابل قبول‌تری را کسب می‌کنند. علت این امر نیز آن است که درب‌های کشویی محدودیت‌های موجود در درب‌های لولایی را ندارند.