کانکس قابل گسترش با قابلیت نصب بر روی انواع کامیون‌ها و کشنده‌ها و یا برای استقرار بر روی زمین بدون نیاز به فونداسیون ساخته می‌شوند. این کانکس‌ها در کوتاهترین زمان از یک و یا دو طرف بصورت اتومات و یا دستی قابل گسترش هستند و پس از نصب فضایی چند برابر فضای اشغال شده در هنگام حمل در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. 

برخی کاربری‌های کانکس ‌های آریا بـارون:

کانکس‌های بحران – تجهیزات و پشتیبانی -کلاس آموزشی – فروشگاه – بیمارستان صحرایی – نگهبانی – خوابگاه  – اسکان – عابر بانک – تجهیز کارگاه -کانکس‌های مخابراتی- دفاتر اداری- و… . همچنین آریا بارون با بهره گیری از نرم افزار های روز، توانایی طراحی و محاسبه کانکس با کاربری های ویژه را داشته و در خطوط تولید تمام اتومات، سفارشات انبوه در کوتاهترین زمان با برترین کیفیت آماده می‌گردند.

 مشخصات فنی کانکس‌های قابل گسترش:

سوالات متداول کانکس قابل گسترش

کانکس‌ها دارای انواع مختلفی هستند یکی از انواع پر طرفدار کانکس را می‌توان کانکس قابل گسترش در نظر گرفت. کانکس‌های قابل گسترش به صورتی طراحی شده‌اند که در محل‌های مختلف می‌توان به خوبی آن را بزرگ یا کوچک کرد. شرکت آریا بارون توس یکی از شرکت‌های فعال در زمینه طراحی و ساخت انواع کانکس در حال حاضر کانکس‌های قابل گسترش حرفه‌ای را طراحی و پیاده سازی کرده است. از جمله خوبی‌های کانکس‌های قابل گسترش می‌توان به عدم نیاز به فونداسیون اشاره کرد. کانکس‌های قابل گسترش طراحی شده در کارخانه آریا بارون قابلیت گسترش از یک یا دو طرف را دارا هستند.

کانکس های آریا بارون توس از ساندویچ پانل ساخته شده اند و این ساندویچ پانل ها در خط تولید آریا بارون تولید شده اند.

کانکس‌های قابل گسترش آریا بارون به خوبی قابلیت نصب روی انواع کامیون و ماشین‌های کشنده را دارا است. این گونه از کانکس‌ها در مدت زمان کوتاهی قابل گسترش هستند. در حالت عادی عرض این نوع از کانکس‌ها 2.4 متر و در حالت گسترش یافته عرضی بالغ بر 7.5 متر را دارا است. توجه داشته باشید که طول کانکس‌های قابل گسترش بسته به نوع سفارش مشتری و همچنین سلیقه فرد می‌تواند از 4 تا 12 متر متغیر باشد.

کانکس‌های قابل گسترش بیشترین استفاده را زمانی دارند که شرایط بحرانی باشد و امکانات برای ساخت و پیاده سازی ساختمان وجود نداشته باشد. از اصلی‌ترین نوع استفاده از کانکس‌های قابل گسترش می‌توان به استفاده برای ستاد‌های مدیریت بحران اشاره کرد. همچنین این نوع از کانکس‌های قابل گسترش در دیگر محیط‌ها مانند درمانگاه‌های سیار، خوابگاه‌های سیار، کلاس‌های آموزشی سیار، استودیوهای نمایش یا تدوین ویدیو، مراکز فرماندهی نظامی، دفترهای تجهیزات کارگاهی، مرکز فرماندهی در رزمایش‌ها و… اشاره کرد. توجه داشته باشید که تمامی کانکس‌های قابل گسترش برند آریا بارون توس قابلیت نصب و حمل و نقل سریع به تمامی نقاط کشور را دارا است.

شرکت‌های مختلفی در حال حاضر اقدام به طراحی و ساخت کانکس‌های قابل گسترش می‌کنند. کانکس‌های قابل گسترش آریا بارون دارای ویژگی‌های مختلفی است که از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • عایق مناسب در برابر سرما و گرما
 • عدم نیاز به نگهداری خاص و سرویس کاری
 • نصب و راه اندازی آسان و ساده
 • قابلیت نصب به کشنده و کامیون
 • مقاوم در برابر تمامی شرایط جوی
 • امکان استفاده در شرایط نامناسب و بحرانی
 • قابلیت گسترش با سرعت بسیار بالا
 • عدم نیاز به فونداسیون برای پیاده سازی و مستقر شدن کانکس روی زمین
 • قابلیت سفارش در رنگ‌های مختلف
 • قابلیت نصب انواع تجهیزات رادیویی و سیستم‌های اعلام هشدار
 • و…

قیمت‌های مختلفی برای خرید این دسته‌ از کانکس‌ها وجود دارد، دلیل آن هم عوامل مختلف تاثیرگذار در قیمت کانکس‌های پیش ساخته است. کانکس‌های قابل گسترش در ابعاد و اندازه‌های مختلفی طراحی و ساخته می‌شود و وابسته به اندازه و همچنین متراژ این کانکس‌ها قیمت کانکس تعیین می‌شود. مشخص است که هر چه اندازه کانکس بزرگ‌تر باشد هزینه کانکس قابل گسترش گران‌تر خواهد شد. برای اطلاع دقیق از لیست قیمت کانکس‌های قابل گسترش آریا بارون توس کافی است با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.