کانال پیش عایق شده

صرفه جویی در هزینه، کاهش محسوس صدای ایجاد شده، ماندگاری بالا، عایق بندی مناسب و… تنها بخش کوچکی از ویژگی‌های کانال‌های پیش عایق شده آریا بارون توس است. با استفاده از کانل‌های پیش عایق شده آریا بارون توس کیفیت، ماندگاری و صرفه جویی در مصرف انرژی را به سازه خود اهدا کنید. آریا بارون توس برترین شرکت تولید کننده کانال‌‌های پیش عایق شده در سطح کشور. 

این محصول در راستای کاهش هرچه بیشتر مصرف انرژی در بخش‌های مختلف صنعتی و ساختمانی و با بهره گیری از برترین فناوری‌های روز دنیا توسط شرکت آریا بارون تولید و عرضه می‌گردد. داکت یا کانال پیش عایق شده به عنوان جایگزینی مناسب و با کارایی بسیار بالاتر نسبت به کانال‌های فلزی یا محصولات مشابه، همواره مورد توجه کارفرمایان، مشاوران و مجریان پروژه‌ها و ساختمان‌ها بوده است. این کانال ها از دو لایه بیرونی و درونی آلومینیومی و فوم پلی اورتان که بین آن‌ها تزریق گردیده است تشکیل می‌گردند. فوم پلی اورتان عایقی مناسب در برابر سرما و گرما بوده و در برابر آتش نیز پایدار است. این نوع داکت با کاهش هزینه‌های انرژی، نصب، تعمیر و نگهداری دارای برتری‌های اقتصادی محسوسی نسبت به انواع دیگر کانال‌ها بوده و برای ساختمان‌های مسکونی، بیمارستان‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و… مناسب است.

مزیت‌های استفاده از کانال پیش عایق

استفاده از کانل‌های پیش عایق آریا بارون مزیت‌های مختلفی را به همراه دارد که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • هوابندی صددرصدی
  • پایداری بسیار بالا در آتش
  • وزن بسیار سبک
  • عمر بسیار بالا
  • کاهش دهنده میزان مصرف انرژی
  • نصب و استفاده آسان
  • عدم ایجاد ارتعاش
  • پایداری بسیار بالا در برابر اشعه uv
  • و…

نظرات مشتریان درباره کانال پیش عایق شده آریا بارون توس

استفاده از کانال‌های پیش عایق آریا بارون بسیار کارآمد و حرفه‌ای بود. کیفیت عالی این کانال‌ها نشان از سابقه طولانی برند آریا بارون در زمینه تولید داشت.
مصطفی رمضانی
معمار ساختمان
توی چندین پروژه ساختمونی از این کانال‌های پیش عایق شده استفاده کردیم واقعا کارکرد مناسبی داشت، در هزینه‌ها صرفه جویی زیادی شد.
y10.png
ایمان راستاد
مدیر عامل
به عنوان یک معمار ساختمون می‌گم استفاده کردن از این کانال‌های پیش ساخته که عایق بسیار مناسبی داره توی ساختمون‌ها به ویژه ساختمان‌های تازه ساز بهترین کار است.
غلامحسین محمدی
معمار

سوالات متداول درباره کانال پیش عایق شده

برند نام آشنای آریا بارون توس با تکیه بر دانش فنی و همچنین استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا در حال حاضر توانسته است به عنوان بهترین برند تولید کننده کانال‌های پیش عایق شده شناخته شود. استفاده از کانال‌های پیش عایق شده برند آریا بارون توس مزیت‌های مختلفی را با خود به همراه دارد که از جمله آن می‌توان به کاهش چشمگیر مصرف انرژی اشاره کرد. 

استفاده از دستگاه‌های نوین اروپایی، تجربه کافی در ساخت انواع کانال‌ پیش عایق، استفاده از نیروی فنی متخصص و… باعث شده است که کانال‌های پیش عایق آریا بارون توس جزو اولین انتخاب‌ها به شمار رود.