آریا بارون

انواع کانکس

اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می‌توان از کانکس‌ها استفاده کرد. کانکس انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به عنوان
اسکان موقت در محل‌هایی که امکان ساخت و ساز در آن‌ها وجود ندارد، محلی برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتر در شرایط اضطراری و پیش بینی نشده، یک سرپناه موقت و قابل حمل یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار
و نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و… استفاده کرد

کانکس‌های پیش مونتاژ شده

کانکس‌های پیش مونتاژ شده

این نوع کانکس مطابق با پلان و اندازه‌های مورد تایید خریداران محترم و همچنین انتخاب طرح و رنگ دیوارهای داخلی و بیرونی، طراحی و تولید می‌گردد.
کانکس پیش مونتاژ شده
کانکس‌های قابل گسترش

کانکس‌های قابل گسترش

کانکس‌های پیش مونتاژ شده با قابلیت نصب بر روی انواع کامیون ها و کشنده‌ها و یا برای استقرار بر روی زمین بدون نیاز به فونداسیون ساخته می‌شوند.
کانکس قابل گسترش
کانکس مونتاژ در محل

کانکس مونتاژ در محل

این نوع کانکس‌ها از اسکلت فلزی و دیوارهای پیش ساخته (ساندویچ پانل) تشکیل شده که به صورت بهینه بسته‌بندی شده و در محل مورد نظر مونتاژ می‌گردند.
کانکس مونتاژ در محل
 نمازخانه پیش ساخته

نمازخانه پیش ساخته

این نوع نمازخانه پیش ساخته برای استفاده در پارک‌ها و گردشگاه‌ها، مناطق نظامی، استراحتگاه‌های بین راهی، نمایشگاه‌ها، مراکز تجاری، اداری و... طراحی شده و ضمن داشتن ظاهری زیبا و همخوان با معماری اسلامی، قابلیت حمل و نصب آسان بدون نیاز به فونداسیون را دارا است.
نمازخانه پیش ساخته
کانکس قابل گسترش سیار

کانکس قابل گسترش سیار

این نوع از کانکس‌ها ضمن برخورداری از ویژگی‌های کانکس‌های چرخ دار در کوتاه‌ترین زمان قابلیت گسترش از یک یا دو طرف بصورت اتومات و یا دستی را دارند و پس از استقرار و گسترش، فضایی چند برابر را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.
کانکس قابل گسترش سیار
فروشگاه سیار

فروشگاه سیار

فروشگاه‌های سیار با قابلیت استقرار موقت، معمولا برای استفاده درمحیط های جمع و جور شهری و یا فضاهای نمایشگاهی طراحی می‌شود و طبق کاربری مورد نظر، به گونه‌ای تجهیز میگردند تا تمام نیازهای یک فروشگاه را در فضایی بهینه تامین نمایند. ‌
فروشگاه سیار
آریا بارون

قیمت کانکس

  • کانکس پیش ساخته قابل گسترش
    تماس بگیرید
  • کانکس فروشگاهی مونتاژ در کارخانه
    تماس بگیرید
  • کانکس قابل گسترش سیار
    تماس بگیرید

جهت سفارش کانکس‌های آریا بارون با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

آریا بارون

کانکس چیست؟

کانکس یک سازه پیش ساخته است که در زبان انگلیسی به آن conex و در زبان‌های دیگر شلتر shelter گفته می‌شود. ایده اولیه ساخت این کانکس‌های پیش ساخته برای اسکان موقت بود اما امروزه با توجه به تولید انواع متفاوت‌تری از آن، استفاده‌های بیشتری از آن‌ها می‌شود.

انواع کانکس چرخ دار آریا بارون با قابلیت جابجایی سریع و به عنوان بر طرف کننده نیازهایی این چنین، با رعایت کلیه استانداردهای مورد نیاز برای هر نوع کاربری طراحی و تولید می‌گردند. این کانکس‌ها می‌توانند بر روی وانت‌ها، کامیون‌ها و تریلرها نصب گردند و یا اینکه بصورت چرخدار طراحی گردند و به وسیله خودروها کشیده شوند.

آریا بارون

کانکس ویلایی

امروزه استفاده از کانکس‌ها تنها به محیط‌های کارگاهی و فروشگاهی خلاصه نمی‌شود. در حال حاضر یکی از پرکاربردترین انواع کانکس‌ها را می‌توان کانکس‌های ویلایی در نظر گرفت. کانکس‌های ویلایی قابلیت ساخته شدن در انواع پلان‌ها را دارند. 

زیبایی خیره کننده این کانکس‌های آماده باعث شده است که در بسیاری از موارد افراد به جای استفاده از مصالح سنتی برای ساخت خانه ویلایی که هزینه زیادی دارد از کانکس‌های ویلایی آماده استفاده کنند. قیمت مناسب، قابلیت جا به جایی آسان، طول عمر بالا، طراحی و پیاده سازی سریع و… باعث شده است که این محصول یکی از پر درخواست‌ترین انواع کانکس باشد.

آریا بارون

کانکس مسکونی

کانکس‌ها در حال حاضر به دلیل پیشرفتی که در طراحی و ساخت داشته‌اند به عنوان سرپناه دائمی یا همان مسکن مورد استفاده قرار می‌گیرند. کانکس‌های مسکونی به دلیل آن که قابلیت پیاده سازی در هر محیطی را دارند و همچنین قابلیت جا به جایی آن، باعث شده است به یکی از پرطرفدارترین محصولات برند آریا بارون توس انتخاب شوند. 

هزینه بسیار پایین، طراحی زیبا و دلنواز، قابلیت تغییر پلان، امکان ساخت در انواع طرح‌ها، عایق مناسب گرما و سرما، ضد زلزله بودن و… این کانکس را بهترین کانکس برای زندگی تبدیل کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه کانکس مسکونی مراجعه کنید. 

ابعاد کانکس‌ها

کانکس‌ها وابسته به آن که قرار است در چه پلانی پیاده سازی شوند در ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند. متداول‌ترین ابعاد کانکس را می‌توان موارد نام برده در رو به رو در نظر گرفت. 

کانکس 40 متری
کانکس 90 متری
کانکس 30 متری
1
2
3

سوالات متداول

در حال حاضر کانکس‌ها در انواع طرح‌ها پیاده سازی می‌شوند. کانکس‌های مسکونی، کانکس‌های ویلایی، کانکس‌های سیار و… تنها بخشی از انواع کانکس‌ها هستند. 

بله، کانکس‌ها به دلیل آن که وزن بسیار سبکی دارند و همچنین در ابعاد بسیار بزگ طراحی و ساخته نمی‌شوند به راحتی قابلیت حمل از محل کارخانه به محل نصب و … را دارند.