فروشگاه سیار

 فروشگاههای سیار با قابلیت استقرارموقت، معمولا برای استفاده درمحیط های جمع و جورشهری و یا فضاهای نمایشگاهی طراحی می شود  و طبق کاربری مورد نظر، به گونه ای تجهیز میگردند تا تمام نیازهای یک فروشگاه را در فضایی بهینه تامین نمایند. طراحی و ساخت این نوع کانکس از ابتدا بر روی یک شاسی فولادی تقویت شده و کاملا یکپارچه شکل می گیرد.  مکانیزم این شاسی مجهز به چرخ های دوبل، سیستم اتصال به انواع خودرو کشنده و سیستم ترمز هیدرولیک جداگانه میباشد که همزمان با ترمز خودرو کشنده عمل میکند. همچنین امکان باز شدن و گسترش فضای کار از یک و یا دو طرف برای این کانکس نیز وجود دارد. تجهیزاتی از قبیل انواع ویترین، یخچالهای فروشگاهی و صنعتی، قفسه وکمد، مخزن آب، سینک ظرفشویی، میزکار، صندوق و همچنین سیستم های تولید برق، تهویه، گرمایشی و سرمایشی، صوتی وتصویری و … برای این نوع فروشگاه در نظر گرفته می شود که متناسب با زمینه فعالیت، انتخاب و با در نظر گرفتن شرایط متحرک بودن این فروشگاه در جای خود نصب میگردند. 

سوالات متداول فروشگاه سیار

فروشگاه سیار یکی از پرفروش‌ترین کانکس‌های برند آریا بارون است. این فروشگاه سیار به صورتی طراحی شده است که از آن می‌توان برای راه اندازی انواع فروشگاه‌های مختلف، فروش مواد غذایی و… استفاده کرد. فروشگاه سیار آریا بارون با برخورداری از استانداردهای روز دنیا به یک فروشگاه تمام عیار تبدیل شده است.

فروشگاه‌های سیار در حالت کلی به دو دسته فروشگاه‌های سیار باز شونده و فروشگاه‌های سیار معمولی تقسیم بندی می‌شوند. در نوع بازشونده، کانکس فروشگاهی به صورت عرضی گسترش می‌یابد و امکان ارائه محصولات مختلف در آن وجود دارد.

راه اندازی این دسته از فروشگاه‌های آریا بارون زمان زیادی را از شما نمی‌گیرد و تنها با مستقر کردن این کانکس در محل مورد نظر می‌توانید فروشگاه سیار خود را راه اندازی کنید. عدم نیاز به فونداسیون یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های استفاده از کانکس‌های فروشگاهی سیار آریا بارون است.

کاربردهای مختلفی برای این دسته از فروشگاه‌های سیار آریا بارون در نظر گرفته شده است که از جمله این کاربردها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • راه اندازی فروشگاه سیار در محیط‌های نمایشگاهی
  • راه اندازی فروشگاه در محیط‌های موقتی
  • راه اندازی فروشگاه در شرایط بحرانی
  • و…

استفاده از فروشگاه سیار آریا بارون توس مزیت‌های مختلفی با خود به همراه دارد. قابلیت راه اندازی در هر مکان، قابلیت راه اندازی در مدت زمان کوتاه، قابل اتصال به انواع کشنده و کامیون، برخورداری از تجهیزات کامل فروشگاهی، داشتن سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی و همچنین سیستم تهویه و… از جمله مزیت‌های استفاده از این کانکس فروشگاهی سیار برند آریا بارون توس است.

به دلیل استفاده از ساندویچ پانل‌ها و تجهیزات مناسب، فروشگاه‌های سیار آریا بارون در حال حاضر به یکی از تجهیزاتی فروشگاهی تبدیل شده است که طول عمر بسیار بلایی دارد.

یکی دیگر از مزیت‌های فروشگاه‌های سیار آریا بارون را می‌توان قابلیت استفاده در تمامی شرایط آب و هوایی در نظر گرفت. این ویژگی باعث شده است که این فروشگاه‌ها در شهرهای مختلف ایران فروش بالایی داشته باشند.

وجود امکانات متناسب با نیاز از دیگر مزیت‌های استفاده از کانکس‌های آریا بارون توس است. وابسته به نوع نیاز شما امکان پیاده سازی انواع تجهیزات روی فروشگاه سیار آریا بارون توس فراهم است. برای دریافت لیست کامل تجهیزات و لوازمی که قابلیت نصب روی فروشگاه آریا بارون توس دارد می‌توانید با واحد پشتیبانی و فروش تماس بگیرید.

وجود امکانات متناسب با نیاز از دیگر مزیت‌های استفاده از کانکس‌های آریا بارون توس است. وابسته به نوع نیاز شما امکان پیاده سازی انواع تجهیزات روی فروشگاه سیار آریا بارون توس فراهم است. برای دریافت لیست کامل تجهیزات و لوازمی که قابلیت نصب روی فروشگاه آریا بارون توس دارد می‌توانید با واحد پشتیبانی و فروش تماس بگیرید.

شرکت آریا بارون با سابقه طولانی در زمینه ساخت و طراحی انواع کانکس، در حال حاضر به یکی از کارخانه‌های بزرگ و شناخته شده در زمینه تولید فروشگاه سیار تبدیل شده است. استفاده از تجهیزات به روز و مناسب دومین دلیل انتخاب کانکس‌های آریا بارون است.

قیمت فروشگاه‌های سیار شرکت‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. وابسته به آن که چه نوع تجهیزاتی قرار است روی فروشگاه سیار شما متصل شود، هزینه طراحی و ساخت فروشگاه سیار می‌تواند متفاوت باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت فروشگاه سیار پیشنهاد می‌شود با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید.