ساختمان پیش ساخته

پیشرفت تکنولوژی در ساخت سازه‌های نوین باعث روی کار آمدن ساختمان‌های پیش ساخته شده است. سرعت اجرای بالا، قیمت مناسب، قابلیت جا به جایی سازه و… تنها گوشه‌ای از ویژگی‌های ساختمان‌های پیش ساخته آریا بارون توس است. 

خانه‌های پیش ساخته فلزی

خانه‌های پیش ساخته فلزی یکی از انواع سازه‌های پیش ساخته به شمار می‌رود که به دلیل ویژگی‌هایی چون قیمت اقتصادی فولاد، حمل و نقل آسان و امکان استفاده از فلز در اشکال مختلف بسیار مورد توجه مهندسین ساختمانی قرار گرفته‌ است. بزرگ‌ترین مزیت خانه‌های پیش ساخته فلزی در ایران، سرعت بالای اجرای پروژه‌های ساختمانی و عمرانی با این متریال پیش ساخته است. سازه‌های پیش ساخته فلزی انواع متفاوتی دارند. انبارها، گاراژ، سوله، کانکس و … از جمله رایج‌ترین سازه‌هایی هستند که می‌توان برای ساخت آن‌‎ها از فلز پیش ساخته استفاده کرد.

قیمت خانه‌های پیش ساخته

از راه‎‌های جدید که می‌توان با استفاده از آن هزینه‌های ساخت خانه را کاهش داد و به مراحل ساخت سرعت بخشید خانه‌ پیش ساخته است. استفاده از نوع خانه‌ها می‌تواند مزایای زیادی را برای ساکنین به همراه داشته باشد. خانه‌های پیش ساخته بسیار سریع‌تر از خانه‌های معمولی آماده و قابل سکونت می‌شوند. این نوع خانه‌های پیش ساخته بر اساس نوع کاربری و شرایط آب و هوایی و مکانی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، با مواد مختلفی ساخته می‌شوند. خانه پیش ساخته چوبی،خانه پیش ساخته فلزی و خانه پیش ساخته بتنی از انواع مختلف این خانه‌ها به شمار می‌روند.

فروش ساختمان پیش ساخته

خانه‌های پیش ساخته امروزه به دلیل داشتن ویژگی‌های خاص مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. همچنین دارای طراحی‌های مدرن و خلاقانه هستند و که با فناوری ساختمانی امن ساخته می‌شوند. از برترین ویژگی‌های این خانه‌های پیش ساخته می‌توان به فضای زندگی راحت، تولید سریع در زمان کوتاه و قیمت مناسب آن اشاره کرد. آریا بارون توس این نوع از سازه‌ها را در کارخانه با رعایت تمام استانداردها و بهترین کیفیت تولید و اقدام به فروش آن‌ها در بازارهای داخلی و خارجی می‌کند. 

سازه پیش ساخته

انواع سازه‌های پیش ساخته کاربردهای مختلفی دارند و از آن‌ها در پروژه‌های ساختمانی و عمرانی استفاده‌های زیادی می‌شود. امروزه دو فاکتور مهم یعنی کاهش بودجه ساخت و ساز و کاهش زمان ساخت و ساز از مهم‌ترین فاکتورهای مورد توجه مهندسین ساختمانی به شمار می‌روند. برای اجرایی شدن این دو فاکتور در کنار حفظ کیفیت و دوام ساخت، استفاده از سازه‌های پیش ساخته ایده‌آل‌ترین گزینه ممکن است. یکی از انواع سازه‌های پیش ساخته، سازه‌های lsf هستند.

چرا ساختمان‌های پیش ساخته آریا بارون توس؟

برند آریا بارون توس با سال‌ها تلاش در صنعت ساخت سازه‌های نوین ساختمانی در حال حاضر به عنوان یکی از اصلی‌ترین برندهای تولید کننده ساختمان‌های پیش ساخته شناخته می‌شود.

برترین شرکت تولید کننده ساختمان‌های پیش ساخته

برند آریا بارون توس با سال‌ها فعالیت در زمینه طراحی و ساخت ساختمان‌های پیش ساخته در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین و برترین برندهای تولید کننده انواع ساختمان‌های پیش ساخته در ایران است. کیفیت عالی محصولات تولیدی این برند باعث شده است که ساختمان‌های پیش ساخته آریا بارون توس توانایی رقابت با محصولات خارجی را داشته باشد. در حال حاضر محصولات آریا بارون توس به تمامی کشورهای همسایه ایران ارسال می‌شود.