ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی

یکی از عالی‌ترین جایگزین‌های مصالح ساختمانی قدیمی برای سقف، استفاده از ساندویچ پانل‌های سقفی است. ساندویچ پانل‌های سقفی به دلیل ساختار مناسب و همچنین وجود لایه عایق در آن، در حال حاضر به یکی از مناسب‌ترین سازه‌‌های پیش ساخته برای ساختمان‌ها، سوله‌ها و… تبدیل شده‌اند. استفاده کردن از ساندویچ پانل‌ های سقفی آریا بارون توس مزیت‌های مختلفی را با خود به همراه دارد که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. عایق حرارتی
  2. ضخامت مناسب و عالی
  3. ماندگاری بالا
  4. طراحی و ظاهر مناسب
  5. و…‌ 

لایه عایق ساندویچ پانل سقفی

از لایه عایق ساندویچ پانل چه می‌دانید؟ لایه عایق ساندویچ پانل سقفی از 3 ماده با نام‌های پشم سنگ، پلی اورتان و پلی استایرن تشکیل می‌شود که عایق مناسبی برای سرما و گرما و... است. کیفیت بالای لایه عایق باعث کاهش چشمگیر هزینه‌ها در مصرف انرژی شده است.

ضخامت و جنس ورق ساندویچ پانل سقفی

در بیشتر مواقع لایه رویه ساندویچ پانل سقفی از جنس ورق آلوزینک یا ورق گالوانیزه در نظر گرفته می‌شود. جنس این ورق‌ها می‌تواند تاثیر بسیاری در کیفیت نهایی ساندویچ پانل سقفی داشته باشد که این امر باعث بالا رفتن قیمت نیز خواهد شد.

کاربردهای ساندویچ پانل سقفی

از ساندویچ پانل‌های سقفی همان طور که از نامشان مشخص است برای پوشش سقف استفاده می‌شود. ساندویچ پانل‌های سقفی برای پوشش دادن سقف‌های مختلفی از قبیل سقف مراکز تجاری، آموزشی، سالن‌های تولیدی، سردخانه، محیط‌های تجاری، سالن‌های ورزشی، انبارها، دامداری‌ها و... استفاده می‌شود.

ساخت ساندویچ پانل سقفی با بروزترین دستگاه‌ها

طراحی و ساخت ساندویچ پانل‌های سقفی آریا بارون توس به وسیله جدیدترین دستگاه‌ها و بروزترین تکنولوژی‌های روز دنیا انجام می‌شود. استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث شده است که ساندویچ پانل‌های سقفی آریا بارون توس به کشورهای همسایه نیز ارسال شود.

ماندگاری بالای ساندویچ پانل‌های سقفی

ساندویچ پانل‌های سقفی آریا بارون توس به دلیل شیوه طراحی و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت در حال حاضر یکی از عالی‌ترین سازه‌های پیش ساخته در کشور است. ماندگاری و کیفیت بالایی این محصولات باعث شده است که این محصول به کشورهای دیگر نظیر عراق، افغانستان و... نیز ارسال شود.

متخصصان طراحی و ساخت ساندویچ پانل سقفی

کارخانه آریا بارون توس به دلیل استفاده از نیروهای مختصص و حرفه‌ای در زمینه طراحی و ساخت ساندویچ پانل در حال حاضر به یکی از پرفروش‌ترین شرکت‌ها در زمینه ساخت ساندویچ پانل سقفی تبدیل شده است. بزرگ‌ترین مزیت آریا بارون توس نسبت به دیگر رقیبان، وجود نیروی انسانی متخصص است.

چرا ساندویچ پانل‌‌های سقفی آریا بارون توس؟

برند آریا بارون توس با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع ساندویچ پانل به ویژه ساندویچ پانل‌های سقفی در حال حاضر به یکی از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌ها در زمینه طراحی و ساخت این دسته از محصولات تبدیل شده است.  اگر بخواهیم توانایی آریا بارون در زمینه ساخت ساندویچ پانل سقفی را مورد بررسی قرار دهیم به صورت زیر خواهد بود. 

نیروی متخصص و فنی 100%
کیفیت و توانایی ساخت ساندویچ پانل‌های مختلف 100%
ارسال محصولات آریا بارون توس به کشورهای دیگر 99%

برند آریا بارون توس به دلیل سال‌ها تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع محصولات پیش ساخته در حال حاضر به یکی از برترین برندهای تولید کننده ساندویچ پانل سقفی تبدیل شده است. 

برند آریا بارون توس با سال‌ها فعالیت در زمینه طراحی و ساخت ساندویچ پانل در حال حاضر یکی از اصلی‌ترین و برترین برند تولید کننده انواع ساختمان‌های پیش ساخته در ایران است. کیفیت عالی محصولات تولیدی این برند باعث شده است که ساختمان‌های پیش ساخته آریا بارون توس توانایی رقابت با محصولات خارجی را داشته باشد. در حال حاضر محصولات آریا بارون توس به تمامی کشورهای همسایه ایران ارسال می‌شود. 

برند آریا بارون توس به دلیل استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از نیروی متخصص تولیدات ساندویچ پانل را با بالاترین کیفیت در ایران انجام می‌دهد. همین امر باعث شده است که برند آریا بارن توس برای چندین سال متمادی به عنوان برترین صادر کننده و تولید کننده کشوری در زمینه ساندویچ پانل انتخاب شود.