کانکس پیش مونتاژ

کانکس‌ پیش مونتاژ شده آریا بارون مطابق با پلان و اندازه‌های مورد تایید خریداران محترم و همچنین انتخاب طرح و رنگ دیوارهای داخلی و بیرونی، طراحی و تولید می‌گردد. پایداری در برابر زلزله، عایق بودن در برابر سرما و گرما و کاهش چشمگیر مصرف انرژی، هزینه‌های نگهداری بسیار پایین، امکان جابجایی به هر مکان دلخواه به سهولت،  عدم امکان نفوذ حشرات و جانوران موزی، قابلیت شستشو داخل و بیرون با مواد شوینده،  امکان تولید با هر کاربری دلخواه و نصب تجهیزات مورد نظر و بکارگیری مواد اولیه و تجهیزات با کیفیت در تمامی قسمت‌ها از جمله ویژگی‌های این نوع کانکس است.

برخی کاربری‌های کانکس‌ های آریا بـارون:

 نمازخانه – کلاس آموزشی – فروشگاه – درمانگاه و اورژانس – نگهبانی – خوابگاه  – اسکان زائر -کمپ های اسکان – عابر بانک – تجهیز کارگاه -کانکس‌های مخابراتی- دفاتر اداری-کیوسک‌های فروش روزنامه و بلیط و… . همچنین آریا بارون با بهره گیری از نرم افزارهای روز، توانایی طراحی و محاسبه کانکس با کاربری های ویژه را داشته و در خطوط تولید تمام اتومات، سفارشات انبوه در کوتاهترین زمان با برترین کیفیت آماده می‌گردند.

مشخصات فنی کانکس‌های پیش مونتاژ شده:

سوالات متداول کانکس پیش مونتاژ شده

کانکس‌ها در حالت کلی به دو نوع کانکس مونتاژ در محل و کانکس پیش مونتاژ شده تقسیم بندی می‌شوند. استفاده و خرید کانکس‌های پیش مونتاژ شده به دلیل آن که فرد خریدار نیازی نیست مدت زمان زیادی را صرف ساخت و پیاده سازی کند، در حال حاضر به عنوان یکی از گزینه‌های معقول و مناسب شناخته می‌شود. استفاده از کانکس‌های پیش ساخته در سال‌های اخیر به دلیل قابلیت‌های مناسب و همچین هزینه ارزان به یکی از مناسب‌ترین و عالی‌ترین گزینه‌ها تبدیل شده است. توجه داشته باشید که قابلیت جا به جایی این کانکس‌ها بزرگ‌ترین ویژگی آن است که استفاده چندین برابری در هر محیط را ممکن می‌سازد.

کانکس‌های پیش مونتاژ شده به نوعی از کانکس‌های پیش ساخته شده گفته می‌شود که در کارخانه روند طرحی صفر تا صدی آن انجام می‌شود. یعنی زمانی که یک کانکس پیش مونتاژ شده را خریداری کنید، کانکس به وسیله کامیون به محل مورد نظر شما فرستاده می‌شود و هیچ نیازی به مونتاژ کردن کانکس در محل نیست.

در زمان خرید کانکس‌های پیش مونتاژ شده باید به موارد مختلفی توجه کرد که از اصلی‌ترین این موارد می‌توان به قیمت کانکس، کارخانه سازنده کانکس، متراژ، امکانات و ویژگی‌های کانکس و… اشاره کرد.

همچنین وزن سازه پیش ساخته از جمله مواردی است که باید در زمان خرید به آن دقت زیادی کرد، در صورتی که سازه پیش ساخته وزن بسیار بالایی داشته باشد، در زمان حمل و نقل مشکلات مختلفی امکان دارد به وجود آید، به همین خاطر پیشنهاد می‌شود حتما در زمان خرید کانکس حتما به وزن آن توجه کافی داشته باشید.

کانکس‌های پیش مونتاژ شده را می‌توان بر اساس موارد گوناگونی قیمت گذاری کرد. به نوعی مواردی از قبیل نوع کیفیت کانکس، شرکت سازنده، مواد اولیه مورد استفاده، متراژ کانکس و… در قیمت نهایی کانکس پیش مونتاژ شده آریا بارون توس تاثیرگذار است. برای دریافت لیست قیمت می‌توانید با ما تماس بگیرید.

 شرکت آریا بارون به دلیل سابقه طولانی در ساخت و پیاده سازی انواع کانکس در حال حاضر به یکی از شرکت‌های شناخته شده تولید کننده کانکس تبدیل شده است. رعایت استانداردهای روز دنیا در زمان طراحی و پیاده سازی کانکس از جمله مواردی است که باعث طراحی و ساخت کانکس‌های با کیفیت آریا بارون توس شده است. در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با این نوع از کانکس‌ها یا خرید کانکس پیش مونتاژ شده یا نیاز به مشاوره قبل از خرید کافی است با شماره‌های درج شده در وب سایت تماس حاصل کنید تا همکاران ما در واحد پشتیبانی و فروش آریا بارون توس اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

لازم به ذکر است کانکس های آریا بارون توس با ساندویچ پانل تولید می شوند و این ساندویچ پانل دیواری استفاده شده در دیواره کانکس ها و همچنین سایر پانل ها با بهترین کیفیت، دستگاه های پیشرفته و … در خوده کارخانه آریا بارون توس تولید می شوند.