کانکس ها ضمن برخورداری از ویژگی های کانکس های چرخ دار در کوتاهترین زمان قابلیت گسترش از یک یا دو طرف بصورت اتومات و یا دستی را دارند و پس از استقرار و گسترش، فضایی چند برابر را در اختیار کاربران خود قرار میدهند. همچنین برخورداری از تانکر آب 1500 لیتری، ژنراتور تولید برق، مخزن گازوئیل یدک، سیستم گرمایش و سرمایش ، سرویس بهداشتی و حمام  و سایر امکانات متناسب با نوع کاربری، از ویژگی های این محصول می باشد. (برخی کاربری ها: کانکس های بحران، تجهیزات و پشتیبانی، کلاس آموزشی، بیمارستان صحرایی، فروشگاه و … )

سوالات متداول کانکس قابل گسترش سیار

کانکس‌ها دارای انواع مختلفی است از کانکس‌های ایستا تا کانکس‌های قابل گسترش، وابسته به نوع نیاز خود می‌توانید کانکس مناسب را انتخاب کنید. کانکس‌های قابل گسترش به کانکس‌هایی گفته می‌شود که قابلیت گسترش در عرض را دارا هستند. سیار بودن این نوع از کانکس‌ها به شما کمک می‌کند که این نوع کانکس‌ها را بدون فونداسیون در هر محیطی قرار دهید و از آن استفاده کنید. از ویژگی‌های این نوع کانکس‌ها می‌توان به قابلیت نصب روی انواع کشنده و کامیون‌ها اشاره کرد. کانکس‌های سیار آریا بارون در کوتاه‌ترین زمان ممکن در هر مکانی قرار می‌گیرد.

 

کانکس‌های قابل گسترش سیار آریا بارون دارای کاربردهای مختلفی است که از جمله این کاربردها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • استفاده به عنوان مرکز فرماندهی
  • استفاده به عنوان خوابگاه
  • استفاده به عنوان مقر ستاد بحران
  • استفاده به عنوان کلاس آموزش
  • استفاده به عنوان درمانگاه سیار
  • و…

تفاوت کانکس‌های سیار قابل گسترش با نوع غیر سیار در وجود چرخ‌هایی برای جا به جایی بهتر کانکس است. این کانکس‌ها با برخورداری از این چرخ‌ها علاوه بر گسترش در مدت زمان کوتاه‌تر به راحتی در تمامی محیط‌‌ها می‌توان از آن استفاده کرد.

برای خرید کانکس قابل گسترش سیار آریا بارون توس می‌توانید از طریق برقراری تماس با واحد فروش و همچنین ارسال پیام به شماره‌های درج شده در وب سایت، اطلاعات لازم قبل از خرید نظیر قیمت کانکس قابل گسترش سیار و مواردی از این دست را مطلع شوید.

کانکس های آریا بارون توس از ساندویچ پانل ساخته می شوند. در دیوارهای همه کانکس های آریا بارون ساندویچ پانل دیواری تولیدی کارخانه آریا بارون توس بکار برده می شود.