درب برقی سردخانه

درب سردخانه برقی تولید شده توسط آریا بارون توس

درب برقی سردخانه

سوالات متداول درب برقی سردخانه

یکی از مهم‌ترین مراحل انتخاب و طراحی سردخانه، انتخاب درب آن با توجه به نوع مورد نیاز است. درب‌های سردخانه بر میزان مصرف انرژی، تبادل هوا با محیط بیرون و ارتباط آن با محیط نقش مهمی ایفا می‌کنند. درب برقی سردخانه یکی از درب‌های پیشرفته و با تکنولوژی ساخت قابل توجهی است که ﺗﺎ ﺣﺪ زﯾﺎدی ﻓﻌﻞ و اﻧﻔﻌﺎﻻت طبیعی و شیمیایی را کنترل کرده و ﺑﺮ ﻣﺪت زﻣﺎن ﻧﮕﻬﺪاری ﻣﺤﺼﻮلات قرار گرفته شده در سردخانه می‌افزاید.

درب‌‌های برقی سردخانه آریا بارون توس با قابلیت کنترل با ریموت، یکی از بهترین درب‌های سردخانه‌ای هستند که مطابق با استانداردهای جهانی تولید و عرضه می‌شوند. این شرکت به پشتوانه دانش به‌روز و تحقیقات گسترده در زمینه طراحی درب‌ها و کالا‌های گوناگون در زمینه سرمایش و گرمایش، هم اکنون انواع درب‌های کشویی، لولایی و برقی سردخانه و گرم‌خانه را تولید می‌کند. در ادامه به‌شکل گسترده‌تری با درب‌های برقی سردخانه آریا بارون توس آشنا می‌شویم.

درب‌های برقی سردخانه آریا بارون توس با قابلیت ریموت، یکی از محصولاتی است که با استفاده از مواد اولیه باکیفیت در لایه عایق و مطابق با استانداردهای جهانی و اصول اولیه ساخته شده‌اند. طراحی این درب‌ها راحت‌تر و هوشمندانه‌تر از سایر درب‌های سردخانه مانند درب‌های کشویی و دستی است و همین امر، درب برقی سردخانه را به یکی از بهترین درب‌های قابل استفاده تبدیل می‌کند. این درب‌ها به دلیل طراحی خاص خود و کنترل سیستم گرمایشی و سرمایشی، به خوبی محصولات موجود در سردخانه را نگهداری می‌کنند و عایق بسیار مناسبی دارند.

درب‌های برقی سردخانه به دلیل طراحی مناسبی که دارند، به‌طور گسترده‌ای در صنایع مختلف به کار گرفته می‌شوند. درب‌های برقی سردخانه قابلیت استفاده در مکان‌های مختلفی دارند و صاحبان کارخانه‌های کوچک و بزرگ، خرده فروشی‌ها، داروسازان، صنایع سوپرمارکتی و دیگر صنایع تجاری می‌توانند از درب برقی سردخانه به عنوان محافظی برای محصولات خود در سردخانه استفاده کنند. این درب‌ها مقاومت شیمیایی بسیار زیادی دارند و به همین دلیل، صاحبان صنایع مختلف می‌توانند با خیال راحت برای سردخانه محصولات خود از درب‌های برقی استفاده کنند.

همان طور که از نام درب برقی سردخانه پیداست، این درب‌ها برای استفاده راحت‌تر و کارایی بهتر طراحی شده‌اند و مزایای قابل توجهی دارند. درب‌های برقی سردخانه به‌گونه‌ای هستند که کارگران و افراد مختلف می‌توانند در مدت زمان باز و بسته شدن درب صرفه‌جویی کرده و با ریموت این کار را انجام دهند. این کار سبب می‌شود محصولات قرار گرفته در داخل سردخانه، تماس کمتری با دمای محیط بیرون داشته باشند و کیفیت خود را همچنان حفظ کنند. همچنین این درب‌ها به دلیل طراحی خاص، طول عمر طولانی‌تری نیز دارند و با بهبود بخشیدن به کارایی ورود و خروجی محصولات، هزینه‌ها را کاهش می‌دهند. درب‌های برقی سردخانه از تاثیرات انسانی تا حد زیادی جلوگیری می‌کنند و با دور نگه داشتن هوای گرم بیرون از اتاق سرد، باعث افزایش طول عمر و حفظ کیفیت محصولات قرار گرفته شده در سردخانه می‌شوند. درب‌های برقی سردخانه اثر عایقی بسیار مناسبی دارند و به همین دلیل بیشتر صاحبان مشاغل حساس که حفظ کیفیت محصولات برای آن‌ها بسیار مهم است، از این درب‌ها برای سردخانه محصولات خود استفاده می‌کنند. این درب‌ها دارای ظاهر مناسبی هستند و جنس آن‌ها به‌صورت ضدگردوغبار، ضدزنگ و ضدخوردگی عمل می‌کند.

یکی از مهم‌ترین وظایف سردخانه‌ها، رساندن دما به میزان ثابت و مطلوب و تولید هوای خنک است. حال اگر درب سردخانه نتواند از هوای خنک درون محوطه محافظت کند و مانع از ورود هوای گرم به داخل سردخانه نشود، تمام انرژی‌های به‌کار برده شده برای ایجاد هوای خنک توسط دستگاه‌ها و تجهیزات سردخانه به هدر می‌رود. در تولید و حفظ هوای خنک درون سردخانه، بسیاری از تجهیزات سردخانه‌ای به‌صورت مداوم و پیوسته کار می‌کنند تا دما را به درجه عادی و مطلوب برای حفظ کیفیت محصولات برسانند. در صورتی که از درب سردخانه مناسب استفاده نشود و درب سردخانه عملکرد نادرستی از خود نشان دهد، علاوه بر مصرف بالا و به هدر رفتن انرژی، استهلاک سیستم‌ها نیز کاهش پیدا می‌کند و در نتیجه عملکرد بسیار پایین سیستم‌های برودتی اتفاق می‌افتد. در صورتی که انتخاب درستی در رابطه با درب سردخانه انجام نگیرد، طول عمر محصولات داخل سردخانه نیز به‌شدت کاهش پیدا می‌کند و انرژی بسیار زیادی تلف می‌شود.

درب‌های برقی سردخانه یکی از به‌روزترین درب‌های سردخانه‌ای هستند که شرکت آریا بارون توس مطابق با استاندارهای جهانی آن‌ها را تولید می‌کند. درب‌های برقی سردخانه‌ای وظیفه دارند تا مانع از ورود گرما و در موارد خاصی، مانع از ورود اکسیژن به داخل سردخانه شوند و به همین ترتیب، کیفیت محصولات را حفظ کنند. عدم استفاده از این درب‌ها موجب هدر رفتن انرژی و کاهش استهلاک سیستم‌ها می‌شود و در نهایت عمر محصولات داخل سردخانه کاهش پیدا کرده و اتلاف زمان و انرژی رخ می‌دهد. آریا بارون توس با پشتوانه دانش به‌روز و انجام تحقیقات گسترده در زمینه طراحی و تولید کالاهای مختلف در زمینه سرمایش و گرمایش، اقدام به تولید انواع درب‌های سردخانه‌ای کرده است. استفاده از یراق‌آلات با دوام بالا و استفاده از مواد اولیه باکیفیت در لایه عایق، باعث شده محصولات این شرکت همواره مورد توجه مشتریان قرار بگیرد. برای آشنایی کامل با مشخصات فنی درب‌های برقی سردخانه و درب‌های تولیدی کارخانه آریا بارون توس می‌توانید با واحد فروش تماس بگیرید.

درب برقی سردخانه یکی از اجزای اصلی سردخانه است که قابلیت کنترل با ریموت را دارد. این درب‌ها به‌صورت هوشمندانه ساخته شده‌اند و مانع ورود هوای گرم و در مواردی اکسیژن به داخل سردخانه می‌شوند. طراحی این درب‌ها به‌گونه‌ای است که کار را برای ورود و خروج به سردخانه راحت‌تر کرده و کارایی بیشتری به استفاده از سردخانه بخشیده است.

درب‌های برقی سردخانه با توجه به طراحی خاص خود کاربردهای مختلفی در صنایع گوناگون ایفا می‌کنند. صاحبان کارخانه‌ها و اماکن کوچک و بزرگ، صنایع داروسازی، سوپرمارکت‌ها و سایر صنایع تجاری که نیاز به سردخانه دارند، می‌توانند از درب برقی سردخانه استفاده کنند.

درب‌های برقی سردخانه مانع از ورود هوای گرم به داخل محیط سردخانه می‌شوند و این موضوع حفظ کیفیت محصولات را به دنبال می‌آورد. این درب‌ها عایق بسیار خوبی دارند به همین دلیل انرژی موجود در سردخانه تلف نمی‌شود و کارایی محصولات افزایش پیدا می‌کند. درب‌های برقی سردخانه به‌صورت کاملا آسان، راحت و با قابلیت ریموت و بدون دخالت دست باز و بسته می‌شوند؛ در نتیجه این ویژگی از ورود گرد و غبار، آلودگی، زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری می‌کند.

شرکت آریا بارون توس تولید کننده انواع درب‌های سردخانه‌ای، ساندویچ پانل، ساختمان‌های پیش ساخته، کانال‌های پیش عایق است و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان کشوری شناخته می‌شود. این شرکت باتجربه سال‌ها تحقیق و تجربه در زمینه تولید کالاهای گوناگون در زمینه سرمایش و گرمای، انواع درب های سردخانه‌ای و گرم خانه‌ی را با استفاده از استانداردهای جهانی و تولید عرضه می‌کند. درب‌های تولید شده این شرکت بسیار متنوع هستند و به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت درلایه عایق، همواره تولیدات این شرکت مورد توجه همگان بوده است.