پنل پیچ پنهان دیوار با عایق پلی یورتان PUR یا PIR

این ساندویچ پانل پیچ پنهان پلی یورتان دو محصول مهم فوم عایق پلی یورتان هستند. از نظر مواد اولیه به کار رفته تقریبا یکسان هستند و نوعی پوشش ساختمانی است که برای ساخت ساز های سبک و مقاوم مورد استفاده قرار می گیرد. ساندویچ پانل ها بسته به نوع کابری که دارند در دو نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی تولید می شوند.

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

اندازه ها ساندویچ پانل پیچ پنهان دیوار با عایق پلی یورتان PUR یا PIR

برتری‌های ساندویچ پانل‌های عریض 1.2 متری نسبت به پانل‌های کم عرض سنتی، تولید کنندگان اروپایی بسیاری را بر آن داشت تا برای دانش فنی و چگونگی ماشین آلات خط تولید آن تحقیق نمایند. آریا بارون نیز برای اولین بار در ایران و تقریبا همزمان با برخی تولید کنندگان معتبر جهانی موفق به تولید این ساندویچ پانل ‌های عریض شد.

برتری‌های ساندویچ پانل‌ دیواری عریض 1.2 متری در مقایسه با نوع کم عرض سنتی:

  1. سرعت نصب بیشتر
  2. هزینه حمل و نقل کمتر
  3. هوابندی بهتر به دلیل تعداد کمتر درز اتصال و مصرف پیچ کمتر می‌باشد.
اندازه‌های ساندویچ پانل پیچ پنهان
ضخامت پانل (x) (mm) 40,50,60,70,80,90,100,120,150
عرض مفید (mm) 1025 , 1175
حداکثر طولدر طول‌های دلخواه تا 14 متر (بلندتر از 14 متر به شرایط حمل و نقل بستگی دارد)

جنس لایه عایق ساندویچ پانل پیچ پنهان دیوار با عایق پلی یورتان PUR یا PIR

جنس لایه عایق
فشردگی (دانسیته) 41±2kg/m³(دانسیته 30kg/m³ تا 50kg/m³ بنا به سفارش مشتری)
ضریب انتقال حرارتW/(m.K) 0/0159~0/0260
نوع فوم PUR (B2) , PIR

جنس لایه رویه و زیره ساندویچ پانل پیچ پنهان دیواری عایق پلی یورتان

تگ دیواری رویه و زیره
ورق رویه و زیره گالوانیزه پیش رنگ شده- خود رنگ/ آلوزینک پیش رنگ شده- خود رنگ/ آلومینیوم پیش رنگ شده- خود رنگ / استنلس استیل مات یا براق/ فایبرگلاس و PVC
ضخامت 0.2 تا 0.7 میلیمتر
نوع فرم دهی نورد سرد

رنگ و طرح ورق رویه متداول در تولیدات آریا بارون

رنگ و طرح ورق رویه متداول در تولیدات آریا بارون

سایر RAL های رنگ بر اساس خواسته مشتری قابل تولید می باشد.

رنگ و طرح ورق رویه متداول در تولیدات آریا بارون

نوع نورد ورق رویه و زیره

ساندویچ پانل دو رو ورق با عایق پلی یورتان PUR یا PIR

ورق های رویه و زیره در دستگاه رولفرمینگ به شکل های گوناگونی نورد کاری میشوند و متناسب با توقع تحمل فشار های وارده و شکل ظاهری نوع نورد انتخاب میگردد. آریا بارون تولید کننده مصالح نوین ساختمانی میتواند به کمک ماشین آلات بسیار مدرن و C.N.C خطوط تولید طیف گسترده ای از انواع شکل های نورد کاری را برای ورق رویه و زیره ساندویچ پانل ها تولید نماید.

برای آشنایی با پارامتر های موثر بر کیفیت می توانید به صفحه اصلی ساندویچ پانل بروید و در آنجا تمامی اطلاعات در مورد انواع پانل ها و … بررسی کنید و برای سفارش و خرید ساندویچ پانل نیز از آنجا اقدام کنید.

قیمت ساندویچ پانل پیچ پنهان  به عوامل متعددی از جمله نوع لایه عایق، ضخامت آن، ابعاد ساندویچ پانل و همچنین جنس لایه‌های پانل بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل پیچ پنهان دیواری با عایق پلی یورتان PUR یا PIR از طریق شماره‌های موجود در صفحه با کارشناسان فروش ما در کارخانه آریا بارون تماس بگیرید.

پس از آنکه ساندویچ پانل با ویژگی‌های دلخواه مشتری در کارخانه یا کارگاه تولید شد برای نصب به محل پروژه فرستاده می‌شود. ابتدا دیواری که قرار است پانل پیچ پنهان بر روی آن نصب شود باید به درستی زیرسازی شود. زیرسازی و نصب ساندویچ پانل باید توسط نصاب ساندویچ پانل صورت بگیرد چراکه مراحل نصب ساندویچ پانل‌ها به تخصص کافی در این زمینه نیاز دارد.