ساندویچ پانل کلین روم

اندازه‌ها

ساندویچ پانل کلین روم
(x) (mm) 150-200 - 120 - 100 - 90 - 80 - 70 - 60 - 50 - 40 - 30
عرض مفید (mm) 1120
عرض غیر مفید (mm)1185
حداکثر طولدر طول های دلخواه و بسته به شرایط حمل و نقل

لایه عایق

فشردگی(دانسیته) 40±2kg/m³
ضریب انتقال حرارت 0/0159W/(m.K)
نوع فوم PUR (B2) , PIR

لایه رویه و زیره

ورق رویه و زیرهگالوانیزه پیش رنگ شده/آلوزینک پیش رنگ شده / آلومینیوم پیش رنگ شده
ضخامت ورق 0.3 تا 0.7 میلی متر
نوع فرم دهی بدون نورد

کلین روم یا اتاق پاک

که بعضاً اتاق تمیز نیز نامیده می‌شود فضای در بسته ای است که میزان آلودگی های معلق در هوا مثل ذرات گرد و غبار، بخار، میکروبها و … می باید متناسب با کاربری       کلین روم در هر جدول های استاندارد مربوطه باشند. کلین روم ها در صنایع داروسازی، تولید لوازم پزشکی، قطعات الکترونیک، ابزار دقیق، تولید نیمه هادی ها، تولید لنز و عدسی و عینک و میکروسکوپ کاربرد دارند.در کلین روم ها برای کنترل آلودگی های معلق در هوا که با گردش هوا روی دیوارها و سقف و کف رسوب می نمایند لازم است سطوح دیوارها و سقف و کف دارای ویژگی‌های مانند صیقل بودن، داشتن حداقل درز، قابل شستشو بودن، آنتی باکتریال و … باشند. ضخامت ورق ساندویچ پانل های کلین روم از 0/4 تا 0/7 میلیمتر و ضخامت پانل ها از 50 تا 120 میلیمتر و جنس لایه عایق پشم سنگ یا پلی اوریتان یا PIR متناسب با نوع کاربری کلین روم انتخاب می گردد.تعداد درز اتصال ایجاد شده بین پانل ها یک پارامتر منفی در کلین روم ها می باشد و استفاده از پانل های عریض 120 سانتیمتری راهکار مناسبی برای کاهش تعداد درز ها و آلودگی ها و به دنبال آن صرفه جویی در هزینه ها می باشد.
آریا بارون متناسب با خواسته خریدار ساندویچ پانل های کلین روم با عرض 120 سانتیمتر در ضخامت های مختلف با جنس استنلس استیل، گالوالوم ، گالوانیزه یا آلومینیوم پیش رنگ شده و همچنین انواع pvc یا فایبر گلاس تولید می نماید.

clean room
ساندویچ پانل کلین روم
ساندویچ پانل کلین روم
گالری آریابارون

از گالری آریابارون توس دیدن کنید.

 1. وزن بسیار کم انواع عایق حرارتی مورد استفاده در لایه میانی ، سبب کاهش بسیار زیاد وزن ساندویج پانل ها می شود. یک دیوار ساخته شده از ساندویچ پانل در مقایسه با موارد مشابه سیمانی یا آجری گاه تا پنجاه برابر سبک تر است. این مسأله به ویژه برای مقابله با زلزله و کاهش هزینه های جانبی بسیار مهم است.
 2. ساختار و وزن بسیار کم ساندویچ پانل ها در مقایسه با مصالح سنتی ساختمانی ، موجب مقاومت بسیار زیادی تحت انواع بارهای فشاری و ضربه ای می شود . نیرویی وارده به خوبی در این پانل ها جذب شده و نیروهای ضربه ای خنثی می شود.
 3. نکته حائز اهمیت دیگر اینکه ساندویج پانل ها برخلاف دیوارهای معمول بتنی در برابر رطوبت هوا و شرایط آب دچار آسیب های ناشی از خوردگی نمی شوند. این مسأله باعث حداقل شدن هزینه تعمیر و نگهداری می گردد.
 4. مزیت حائز اهمیت دیگر ساندویج پانل ها در مقایسه با مصالح سنتی ساختمانی اجرا و نصب سریع آنها می باشد ضمن اینکه امکان دمونتاژ و استفاده مجدد هم دارد و نیز قابلیت توسعه و تغییر در ابعاد و اندازه های فضاهای ساخته شده را با سرعت زیاد و کمترین ضایعات فراهم می سازد.
 5. ساندویج پانل ها در مقایسه با مصالح سنتی ساختمانی اتلاف انرژی بسیار کمتری دارند و در بلند مدت موجب کاهش هزینه های تامین سرمایش و گرمایش می شوند.
 6. سرعت اجرای ساندویچ پانل قابل مقایسه با ساخت وسازهای سنتی نیست. با سه نفر این امکان فراهم است که روزانه تا حتی 400 متر اجرا شود. به طورکلی سرعت اجرا 50 برابر بالاتر از دیوار های سنتی است..
 7. عمده ترین مزیت ساندویچ پانل در مقایسه با مصالح سنتی ، فوم داخل ساندویج پانل است که عایق گرما، سرما و رطوبت است.

ساندویچ پانل ها یکی از محصولات نوین و عالی ساختمانی است که در حال حاضر می‌توان از آن‌ها به عنوان جایگزینی برای مصالح ساختمانی قدیمی استفاده کرد. و مزیت‌های مختلفی با خود به همراه دارد که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به سبک بودن، قیمت مناسب، استفاده مجدد، عایق گرما و سرما و… اشاره کرد.

شرکت‌های مختلفی اقدام به تولید ساندویچ پانل می‌کنند که هر کدام دارای ویژگی و کیفیت خاص خود هستند. شرکت آریا بارون توس با تولید انواع ساندویچ پانل در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین شرکت‌های تولید کننده ساندویچ پانل در ایران تبدیل شده است.

استفاده از این محصول نوین مزیت‌‌های مختلفی را با خود به همراه دارد که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

 1. کاهش میزان صدای بیرونی در داخل محیط
 2. عایق مناسب در گرما و سرما
 3. نصب آسان و سریع
 4. قابلیت استفاده چندین باره
 5. کاهش هزینه‌ها و قیمت مناسب
 6. تجدید پذیر بودن و برگشت پذیری محصول
 7. مقاوم در برابر حریق
 8. مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی
 9. قابلیت استفاده در انواع پروژه‌ها
 10. حمل و نقل بسیار آسان
 11. قابلیت استفاده در تمامی شرایط آب و هوایی
 12. متنوع در طرح و رنگ
 13. قابلیت شستشو
 14. طول عمر بالا و ماندگاری بسیار بالای سازه
 15. سبکی و وزن بسیار پایین
 16. کاربرد در تمامی شرایط آب و هوایی
 17. مقاومت بالا شیمیایی و بیولوژیکی
 18. پایین بودن هزینه نگهداری از ساندویچ پانل
 19. مقاومت بالا در برابر میکروب و انواع قارچ‌ها
 

برند آریا بارون توس به دلیل استفاده از محصولات درجه یک و همچنین ارائه محصولات در بالاتری کیفیت در حال حاضر یکی از بهترین برند های تولید کننده ساندویچ پانل در کشور است. 

یکی از خوبی‌های استفاده از ساندویچ پانل‌ها را می‌توان  قابلیت انتخاب رنگ در نظر گرفت. ساندویچ پانل‌ها در رنگ‌های متنوعی طراحی و تولید می‌شوند و مشتریان می‌توانند با توجه به سلیقه خود اقدام به انتخاب ساندویچ پانل مناسب کنند.

در زمان سفارش خرید پنل ساندویچی لیست کد رنگی پنل ساندویچی در اختیار شما قرار می‌گیرد. با توجه به شرایط آب و هوایی، سلیقه و همچنین دیگر موارد می‌توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.  انتخاب رنگ مناسب پانل ساندویچی می‌تواند باعث جذابیت، زیبایی و  همچین ماندگاری سازه شود. برای خرید پانل ساندویچی با رنگ دلخواه کافی است که سری به انواع پانل‌های ساندویچی آریا بارون بزنید.

با به روز شدن تکنولوژی ساخت و ساز، استفاده از مصالح ساختمانی نوین رونق بیشتری گرفت. یکی از عالی‌ترین جایگزین‌های مصالح ساختمانی قدیمی نظیر آجر و سیمان را می‌توان پانل‌های ساندویچی یا همان ساندویچ پانل در نظر گرفت. مزیت‌های فراوان این پانل‌ها نسبت به مصالح قدیمی باعث شده است که در اکثر سازه‌های نوین از آن به عنوان اصلی‌ترین محصول استفاده شود.

هر ساندویچ پانل فارغ آن که چه شرکتی آن را طراحی و تولید کرده است از 3 لایه تشکیل شده است. دو لایه سخت و محکم که یک هسته با وزن بسیار سبک را پوشانده است. از این محصول نوین ساختمانی به دلیل قابلیت‌ها و ویژگی‌های بسیار، استفاده‌های گوناگونی می‌شود.

لایه عایق ساندویچ پانل دارای 3 نوع مختلف پلی اوریتان،پشم سنگ و پلی استایرن است. که هر کدام وابسته به نوع ساختار، مزیت هایی دارد که در محیط‌های مختلف استفاده می‌شود.

اولین بار از این محصولات برای ساخت بدنه و سقف قطار و هواپیماها با میزان استحکام بسیار بالا استفاده شده است. اولین آغاز تولید ساندویچ پانل در سال 1930 بود که موجب استفاده رو به رشد و فزاینده از ساندویچ پانل شد. در حال حاضر از پانل‌های ساندویچی در صنایع مختلفی از جمله ساخت و ساز، صنایع نظامی، کشتی سازی، قطار سازی، و… استفاده می‌شود.

وزن کم، عایق مناسب و میزان استحکام فوق العاده این مصالح نوین ساختمانی باعث شده است که  روز به روز به میزان استفاده از این محصول افزوده شود.

نصب راحت ساندویچ پانل های آریا بارون، قیمت مناسب، قابلیت استفاده چندین باره، عایق بودن در سرما و گرما و… باعث شده است که در تمامی سازه‌های نوین از ساندویچ پانل به عنوان عنصر اصلی استفاده شود.

برای انتخاب رنگ ساندویچ پانل خریداری شده کافی است در هنگام سفارش رنگ مورد نظر خود را عنوان کنید. قبل از سفارش می‌توانید رنگ‌های موجود ساندویچ پانل را ببینید.

 1. قیمت مناسب
 2. رنگ بندی متنوع
 3. سرعت بالا در نصب
 4. وزن بسیار سبک
 5. استفاده از دستگاه‌های نوین و تمام اتوماتیک

وابسته به مقصد و همچنین میزان سفارش زمان تحویل پانل ها متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های واحد فروش آریا بارون توس تماس بگیرید.

خرید ساندویچ پانل‌‌های بی کیفیت نه تنها باعث می‌شود که هزینه خرید مصالح مجدد روی هزینه‌های پروژه تحمیل شود بلکه باعث آسیب‌های متعدد دیگری نظیر خراب شدن سازه، فرو ریختن سازه ساختمان پیش ساخته، عدم عایق بودن سازه و… می‌شود. پس بهتر است در هنگام خرید ساندویچ پانل و انواع سازه‌های نوین ساختمانی به پارامترهای کیفی توجه ویژه‌ای داشته باشید.

مزیت‌های عمده استفاده از پنل‌های ساندویچی دیگر بر کسی پوشیده نیست، استفاده از این محصولات می‌تواند تضمین کننده عمر بالای سازه‌های نوین باشد. همچنین نصب راحت و آسان پانل‌های ساندویچی باعث شده است که اجرای یک سازه ساختمانی به میزان قابل توجه‌ای به زمان کمتری نیاز داشته باشد. در حالت کلی می‌توان کاربردهای ساندویچ پانل را موارد زیر در نظر گرفت.

 • ساختمان های تجاری و اداری و مسکونی
 • ساختمان ها و سازه های صنعتی
 • نیروگاه ها
 • کارخانه جات تولیدی و خدماتی
 • صنایع مواد غذایی
 • انبارها و سوله ها
 • محیط های کارگاهی
 • ساختمان ها و سوله های ورزشی
 • ساخت اتاق‌های تمیز یا کلین روم
 • ساخت انواع کانکس (نگهبانی، سرویس بهداشتی، نمازخانه و…)
 • پوشش جایگاه فرودگاهی
 • سرویس بهداشتی
 • حمام سیار
 • اتاق‌های ایزوله
 • بیمارستان‌های سیار
 • ساخت انواع سالن‌های ورزشی
 • ساخت انواع سردخانه‌ها متحرک و ثابت
 • ساخت انواع صنایع برودتی
 • ساخت انواع ساختمان‌های پیش ساخته
 • و…

لایه عایق یا همان لایه هسته پنل ساندویچی، یکی از مهم‌ترین موادی است که تاثیر بسیار زیادی در کارایی، قیمت و… پنل ساندویچی می‌گذارد. شرکت‌های مختلف از لایه عایق‌های متفاوتی برای ساندویچ پانل استفاده می‌کنند 3 نوع از شناخته شده‌ترین آن‌ها موارد زیر است.

 

 1. ساندویچ پانل با لایه عایق پلی یورتان (Polyurethane)
 2. ساندویچ پانل با لایه عایق پشم سنگ (Rock wool)
 3. ساندویچ پانل با لایه عایق پلی استایرن (Polystyrene)
 

در حالت کلی می‌توان گفت که برای تولید ساندویچ پانل به دو صورت اقدام می‌شود. روش کانتینیوس و روش دیسکانتینیوس. در ادامه به توضیح هر روش می‌پردازیم.

تولید ساندویچ پانل با روش کانتینیوس

در این روش تمام مراحل تولید پنل ساندویچی توسط ربات‌ها و بازوهای مکانیکی خط تولید انجام می‌شود. یعنی مواد اولیه از طریق مخزن مخصوص به سمت خط تولید هدایت می‌شود و بازوها مکانیکی روند طراحی و ساخت پنل ساندویچی را انجام می‌دهند و ساندویچ پانل آماده به صورت برش خورده از طرف دیگر دستگاه خارج می‌شود. به نوعی می‌توان گفت که در این روش تمام مراحل تولید به هم پیوسته است.

تولید پنل ساندویچی با روش دیسکانتینیوس

در روش تولید ساندویچ پانل به روش دیسکانتینیوز روند طراحی و ساخت sandwich panel به صورت به هم پیوسته نیست. این بدان معنا است که روند طراحی ساندویچ پانل در هر قسمت به صورت جداگانه انجام می‌شود و پنل برای انجام مرحله بعدی به ایستگاه کاری بعدی برده می‌شود.

به دلیل آن که این نوع از محصولات در دسته مصالح ساختمانی نوین جایگذاری می‌شود، قابلیت استفاده در تمامی شرایط و محیط‌ها را دارند.

شرکت‌های متنوع اقدام به تولید ساندویچ پانل می‌کنند ویژگی‌های متنوع و همچنین موارد اولیه به کار رفته در ساخت ساندویچ پانل شاید معیار مناسبی برای انتخاب بهترین ساندویچ پانل باشد. به دلیل صادرات ساندویچ پانل‌های آریا بارون توس می‌توان گفت که محصولات این کارخانه جزو یکی از بهترین مصالح ساختمانی نوین است.

نصب ساندویچ پانل به توسط شرکت یا کارخانه سازنده انجام می‌شود. در زمان نصب این محصول نوین باید به میزان زیادی دقت شود تا لایه‌های ساندویچ پانل به صورت دقیق داخل یکدیگر کلاف شوند و به اصطلاح کیپ شوند.

نکاتی در رابطه با نصب ساندویچ پانل

 1. حتما از پیچ‌های مخصوص و واشردار برای نصب استفاده شود.
 2. آبراه‌ها و فلاشینگ‌ها در محل مناسب نصب شوند تا زیبایی سازه حفظ شود.
 3. برای درز بندی پنل ساندویچی حتما از چسب‌های سیلیکون استفاده شود.
 4. دقت کافی به نری و مادگی پنل‌های ساندویچی شود.
 5. نصب پنل ساندویچی حتما توسط متخصص انجام شود.
 6. در صورت نیاز به خرید یا نصب ساندویچ پانل کافی است با شماره‌های آریا بارون توس تماس حاصل کنید.

با توجه به ویژگی‌های نام برده شده از ساندویچ پانل می‌توان گفت هزینه ساندویچ پانل بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. کارخانه آریا بارون توس با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های روز دنیا و همچنین برخورداری از نیروی فنی کارآزموده در حال حاضر بهترین و با کیفیت‌ترین پنل‌های ساندویچی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. برای اطلاعات بیشتر از قیمت و تعرفه ساندویچ پانل‌های آریا بارون توس با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل کنید.

شرکت آریا بارون توس یکی از بزرگ‌ترین تولید کننده های ساندویچ پانل در کشور با برخورداری از جدیدترین خط تولید ساندویچ پانل تمام اتوماتیک هم اکنون فرآیند تولید محصولات نوین ساختمانی را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

کلین روم یا اتاق تمیز معمولا در ساخت یا تحقیقات صنعتی و علمی‌استفاده می‌شود. اتاق تمیز مکانی کنترل شده است که آلاینده‌هایی مثل میکروب‌های موجود در هوا، گرد و غبار و بخارات شیمیایی در آن وجود ندارند. می‌توان گفت اتاق تمیز برای هر صنعتی کاربرد دارد مخصوصا برای صنایعی که وجود کوچکترین ذرات بر روی نتایج و روند تولید می‌تواند اثر بگذارد. اندازه و پیچیدگی اتاق تمیز متفاوت است و در صنایعی مانند داروسازی، بیوتکنولوژی، تجهیزات پزشکی، ارتش و همچنین صنعت هوافضا از کلین روم بهره‌گیری می‌شود.

اتاق تمیز امکانات و مزایای زیادی دارد از جمله:

کاربرد گسترده اتاق تمیز در درها، دیوارها، کف‌ها و سقف‌ها مورد مصرف است.
سطح اتاق تمیز از صفحه فولاد رنگی، فولاد ضد زنگ و ملامین تشکیل شده است.
با توجه به اینکه سطح کلین روم از فولاد ساخته شده، بنابراین مقاومت خوبی در برابر پوسیدگی و خوردگی دارد.
تمام مواد هسته‌ای کلین روم‌ها از متریال مقاوم در برابر آتش و شعله است تا از تلفات مالی و جانی جلوگیری کنند.
تمام صفحه‌ی دو رو صاف در برابر لرزه و ضربه مقاومت دارد.
پانل ساندویچی اتاق تمیز به صورت دستی ساخته شده و توانایی تطبیق با سفارش و مونتاژهای مختلف را دارد.
در هزینه‌های روند پروژه صرفه جویی می‌شود.
اتاق تمیز دارای ساخت و نصب آسان است.
سطح سقف و دیوار بدون آلودگی و مقاوم در برابر گرما است.
دارای عایق حرارتی استثنایی و از این‌رو باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود.
اتاق‌های تمیز می‌توانند تا حداکثر دمای 60 درجه سانتی گراد کار کنند و بدون تغییر تا دمای 100 درجه سانتی گراد هم تحمل می‌کند.
به دلیل اینکه میزان جذب آب کمی‌دارد، عمر پانل سردخانه را برای بالای 10 سال افزایش می‌دهد.
با محیط زیست سازگار است.
غیر قابل احتراق و نسوز ساخته شده است.
کاهش ارتعاشات متاثر از سر و صدا در خطوط تولید و ساختمان‌ها را به حداکثر می‌رساند.
دارای وزن سبک حدود 11 تا 30 کیلوگرم بر متر مربع است.

تجهیزات مورد استفاده در اتاق‌های تمیز باید مانع جذب انواع آلاینده‌ها و ذره‌های معلق در هوا بشوند و علاوه بر این راه جریان هوا را دچار اختلال نکنند. تجهیزات اتاق تمیز در برابر مواد ضد عفونی کننده و مواد شوینده مقاوم باشد و به آسانی از سطح آن پاک شود. این تجهیزات عبارتند از:

امکانات هواساز اتاق تمیز
کانال هوا
درب‌های اتاق تمیز
لوازم تعدیل کننده صدا
عایق بندی صوتی و حرارتی
پس باکس
فن فیلتر
دستمال خاص اتاق تمیز
میزهای کلین روم
دوش هوا
ساندویچ پانل

همانطور که در بالا گفتیم، پنل ساندویچی اتاق تمیز عملا در هر صنعتی که حساسیت زیادی در تولید دارد، کاربرد دارد. اتاق تمیز به طور وسیع در صنایع مختلفی مانند:

داروسازی
در تولید آنتی بیوتیک
آمپول پر کنی
نیمه‌هادی‌ها
در جراحی دقیق، حساس و معمولی
اتاق نوزادان
اتاق بیماران تحت نظارت مخصوص
صنعت هوایی و هواپیمایی
سیستم ناوبری
الکترونیک
اپتیک
تولید لیزر
صنعت تولید قطعات الکترونیکی
وزارت نیرو و انرژی
علوم زیستی
تولید مواد غذایی
تجهیزات پزشکی
آرایش-بهداشتی
اسلحه سازی

یکی از بخش‌های مهم در پوشش دیوار و سقف، نصب ساندویچ پانل کلین روم است و از اهمیت بسیاری برخوردار است. باید توجه داشته باشید که به کارگیری نیروی غیر متخصص و پیمانکاران نا بلد خسارت‌های زیادی وارد می‌کنند. نصب پنل ساندویچی اتاق تمیز به 2 دلیل توسط نصاب صورت می‌گیرد؛ اول اینکه هوا بندی، آب بندی و تضمین کیفیت کلین روم بسیار مهم است و دوم اینکه کلین روم از دو بخش فوم و عایق تشکیل شده است که برای اجرای پوشش سقف و دیوار نصب آن خیلی حساس است.

هزینه ساندویچ پانل کلین روم از موضوعاتی است که برای مدیر پروژه‌ها و کارفرمایان از عوامل تاثیرگذار به حساب می‌آید چراکه معمولا در متراژهای بالا خریداری می‌شود و همین مسئله شرایط همکاری بین تولید کننده و مدیر پروژه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اتاق‌های تمیز براساس مترمربع به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شود.

به دلیل نوسانات نرخ دلار، تعرفه بازار و شرایط بحرانی تحریم‌ها قیمت ثابتی برای اتاق تمیز نمی‌توان ارائه داد و برای کسب اطلاع دقیق از آخرین تغییرات قیمت ساندویچ پانل کلین روم با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن‌های موجود در وب سایت ارتباط برقرار کنید. همچنین قیمت اتاق تمیز به مواردی جنس ورق، مواد و عایق مورد استفاده، اندازه و ابعاد درخواستی و میزان سبکی آن بستگی دارد. همچنین ساندویچ پانل‌های به کار برده شده در اتاق تمیز اگر دارای اتصالات نامرئی باشند، گران‌تر هستند زیرا تعداد فولاد بیشتری در ساخت آن‌ها استفاده شده است.

متناسب با نیاز مشتریان می‌توان اتاق تمیز را طراحی و تولید کرد و در حقیقت براساس نوع کاربرد و نیاز می‌توان کلین روم در انواع مختلف با ابعاد و ویژگی‌های گوناگون برای رفع نیاز خریداران آن‌ها را ساخت.

کلین روم برای اینکه پیوسته هوای بدون ذرات را وارد اتاق تمیز کند باید تهویه هوا و سیستم فیلتراسیون داشته باشد. لباس اشخاصی که در اتاق تمیز مستقر هستند باید طوری باشد که ذرات از آن عبور نکند و لباس افراد نیز ذره‌ای تولید نکند. متریال استفاده شده در اتاق تمیز باید به گونه‌ای باشد که ذرات معلق به وجود نیاورد و یا باعث پخش ذرات نشود.

در طراحی این مدل از پنل ساندویچی سیستم تهویه مطبوع علاوه بر جریان داشتن هوای تازه خارج از اتاق، آلودگی‌ها نیز از آن حذف می‌شود. برای این کار از وسایلی مانند بویلر، هواسازی ‌هایژینک و چیلر که وسایل سرمایش و گرمایشی هستند، استفاده می‌شود تا رطوبت لازم هوای اتاق را تامین کنند.

از پنل ساندویچی کلین روم در صنایعی مانند کامپیوتر، داروسازی، خودرویی، غذایی، فضایی، صنایع اپتیک، الکترونیک و … کاربرد دارد.

مصالح مورد استفاده در پنل ساندویچی اتاق تمیز باید دارای ویژگی‌های زیر باشند:

صاف و تمیز
عایق
مقاوم در برابر مواد شیمیایی
سبک
جلوگیری از ورود هوا به داخل

اعتبار و نام شرکت تولید کننده
اندازه قطر ورق پایه
اندازه قطر لایه آلومینیوم
درصد دانسیته و کیفیت آن
نوع ورق، چسب و فوم به کاربرده شده در آن‌ها
قطر رنگ
اندازه فشردگی فوم

اتاق‌های تمیز با فشردگی بالا معمولا از آلومینیوم ساخته شده‌اند و اینگونه اتاق‌های تمیز معمولا کارایی بهتری دارند چراکه آلومینیوم بادوام و سبک است و مهم‌ترین دلیل استفاده از آن این است که با گذر زمان، ذرات معلق تولید نمی‌کند یا اجازه ورود نمی‌دهد.

برای آشنایی بیشتر با آریا بارون توس، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید!

شرکت آریا بارون توس؛ تولید کننده انواع ساندویچ پانل، درب‌های سردخانه‌ای،  کانکس، ساختمان‌های پیش ساخته، سوله و کانال‌های پیش عایق یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان کشوری است. ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و استفاده از جدیدترین خطوط تولید پیشرفته اروپایی را سرلوحه کار خود قرار داده است. آریا بارون توس نماد اعتماد و کیفیت محصول ایرانی است. 

 
راه‌های ارتباطی

تمامی حقوق متعلق به کارخانه آریا بارون توس است، هر گونه استفاده پیگرد قانونی دارد. نقشه سایت