ساندویچ پانل سقفی شادولاین مدل ایتالیا

انواع ساندویچ پانل سقفی شادولاین مدل ایتالیا

عوامل موثر بر کیفیت ساندویچ پانل مدل ایتالیا 

 کیفیت لایه رویه و لایه زیره و انتخاب مناسب آن:

لایه رویه و زیره متناسب با نوع کاربری مورد نظر از استنلس استیل ، آلومینیوم ، مس ، P.V.C، فایبر گلاس ، گالوانیزه یا آلوزنیک پیش رنگ شده میباشند که با توجه به فراگیر بودن گالوانیزه و آلوزنیک در اینجا بیشتر به شرح  جزئیات کیفیتی این دو نوع ورق می پردازیم.
همانطور که در شکل ملاحظه میگردد ورق  از چند لایه تشکیل شده است که ضخامت کل آنها را ضخامت ورق مینامیم ، ضخامت ورق های رویه و زیره یک ساندویچ پانل متناسب با پایداری مورد توقع از آن بین 0.3 تا 0.7 میلیمتر میباشند که البته ضخامت میلیمتر متداول تر بوده و مصرف بسیار بیشتری دارد.

روش تولید و ماشین آلات ساندویچ پانل های مدل ایتالیایی چگونه است ؟ 

در این نوع پانل های خاص،پلی اوریتان تزریق شده در دو لبه کنار اولا بلوکه های پشم سنگ را به یکدیگر فشرده و فاصله بین آنها را حذف میکند و دوما در قسمت فاق و زبانه یا هم پوشانی استحکام عایق و بالایی بین ورق رویه و زیره ایجاد می کند.

درخط تولید تمام اتومات پیوسته (کانتینیوس )،ساندویچ پانل پشم سنگ ابتدا ورق های پیش رنگ شده رویه و زیره باز می شوند و پس از آن هریک جداگانه از دستگاه تخلیه بار الکتریکی عبور میکنند.تخلیه بار الکتریکی ورق را برای چسبندگی بهتر آماده میکند و اثر زیادی روی کیفیت چسبندگی پشم سنگ به ورق دارد.

آریا بارون توس تولید کننده مصالح ساختمانی نوین از جمله انواع ورق های شادولاین، انواع ساندویچ پانل، انواع کانکس و خانه پیش ساخته و .. می باشد . جهت اطلاع از قیمت دقیق هر کدام از محصولات ما می توانید با شماره های موجود در پایین صفحه تماس حاصل نمایید .