ساندویچ پانل‌ طرح آرداواز سقفی

ساندویچ پانل طرح آرداواز (مدل تولیپس)

ساندویچ پانل طرح آرداواز (مدل آیریس)

جنس پانل طرح آرداواز مدل تولیپس یک رو ورق چیست؟

ورق رویه این پانل چند مدل دارد که به صورت گالوانیزه پیش رنگ شده، آلوزینک پیش رنگ شده، آلومینیوم پیش رنگ شده و استیل است. ورق زیره لایه به دو صورت است فویل طرح دار یا فویل ساده وجود دارد. ضخامت بین 0.3 تا 0.7 میلیمتر است. نوع فرم دهی پانل نورد سرد است. در رنگ ها و مدل های مختلف این پانل تولید و در بازار ارائه می شود. آریا بارون توس تولید کننده انواع مصالح ساختمانی نوین از جمله، ساندویچ پانل ها، کانکس، خانه های پیش ساخته، آردواز فلزی می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها تماس بگیرید.

سوالات متداول ساندویچ پانل‌های طرح آرداواز

این پانل های آردواز دو مدل تولیپس و آیریس تولید و در بازار ارائه می شود. ساندویچ پانل سقفی طرح اردواز در رنگ بندی و اندازه های مختلف ساخته می شود. کاربرد های فراوانی دارند که امروزه بسیار پرطرفدار  شده اند.

ساندویچ پانل های طرح آرداواز عرض مفید 30 است و عرض غیر مفیدشان 890 است. حداکثر طول به صورت دلخواه است و تا 12 متر می توانید سفارش دهید.

به دلیل نوسانات بازار و عوامل دیگر برای اطلاع از قیمت های دقیق ساندویچ پانل های طرح آردواز می توانید با شماره های پایین صفحه تماس بگیرید و قیمت دقیق را از کارشناسان ما اطلاع بگیرید.