تولید کننده ساندویچ پانل آذربایجان شرقی

آریا بارون توس تولید کننده انواع مدل های ساندویچ پانل دارای نمایندگی فعال در استان آذربایجان شرقی است. برای مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

استان آذربایجان شرقی واقع در کشور ایران، دارای نمایندگی فروش آریا بارون توس، بهترین کارخانه تولید کننده ساندویچ پانل است. ساندویچ پانل دارای یک ساختار سبک و مرکب می‌باشد که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط، یک لایه عایق قرار دارد. فوم عایق پنل ساندویچی می‌بایست بسیار نرم، سبک و دارای خواص فیزیکی منحصر به فردی باشد. به همین دلیل از پلی یورتان، پلی استایرن و پشم سنگ در لایه عایق ساندویچ پانل‌ها استفاده می‌شود. همچنین پنل‌ها از دو ورق فلزی تشکیل شده‌اند که نوع ورق می‌تواند از نوع گالوانیزه، آلومینیوم و آلوزینک باشد.

انواع پانل در استان آذربایجان شرقی

ساندویچ پنل‌ها در استان آذربایجان شرقی به چهار گروه سقفی، دیواری، سردخانه و کلین روم تقسیم می‌شوند که جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه‌های آجری و سفالی می‌باشند.

ساندویچ پانل سقفی در استان آذربایجان شرقی: این پنل با استفاده از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز با ضخامت 4 الی 20 سانتی‌متر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت، تولید می‌شود.

ساندویچ پانل دیواری در شهر آذربایجان شرقی: پانل دیواری از دو لایه ورق که بین آن‌ها فوم پلی اورتان تزریق شده است، جهت پوشش به عنوان دیوار به‌کار می‌رود.

ساندویچ پانل سردخانه در استان آذربایجان شرقی: پنل سردخانه از ترکیب هسته پلی یورتان بین دو لایه ورق فلزی تولید می‌شود.

ساندویچ پانل کلین روم در شهر استان آذربایجان شرقی: معمولا با ضخامت 6 سانتی‌متری تولید می‌شود و تفاوت پانل کلین روم با پانل دیواری، صاف بودن مدل روی پنل کلین روم است.

ویژگی و مزایا پنل ساندویچی آریا بارون توس

این محصول دارای ویژگی‌هایی از جمله وزن سبک بین 12 تا 30 کیلوگرم بر مترمربع است که در نتیجه می‌توان فوندامنت و سازه را نیز به همین نسبت سبک‌تر در نظر گرفت. همچنین ساندویچ پانل‌ها مزایایی مانند سرعت حمل و نقل و سهولت نصب در ارتفاع، مقاومت زیاد در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله، عایق در برابر سرما، گرما، رطوبت و صدا است. به دلیل مزایا متعدد، از ساندویچ پانل‌ها در انواع سردخانه‌ها، دفاتر کارگاهی و صنعتی، کانکس‌ها، ساخت انواع سوله‌ها و… استفاده می‌شود

موقعیت جغرافیایی استان آذربایجان شرقی

استان آذربایجان شرقی یکی از استان های ایران است که از سمت شمال به جمهوری های آذربایجان، ارمنستان و نخجوان و از سمت غرب و جنوب غرب به استان آذربایجان غربی، از سمت شرق به استان اردبیل و از سمت جنوب شرق به استان زنجان مرزبندی شده است.

قیمت روز پانل ساندویچی در استان آذربایجان شرقی

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل‌ها بر اساس نوع ورق مورد استفاده و ضخامت فوم عایق تعیین می‌شود. جهت استعلام لیست قیمت انواع ساندویچ پنل‌ها در استان آذربایجان شرقی و مشاوره قبل از سفارش، با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی آریا بارون توس در استان آذربایجان شرقی

کارخانه تولید کننده آریا بارون توس در استان آذربایجان شرقی همانند دیگر استان‌ها، به عنوان بهترین تولید کننده پانل‌های ساندویچی حضور فعالی دارد. پنل‌های آریا بارون علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسبی نیز دارند. در نتیجه ساندویچ پنل آریا بارون توس از لحاظ قیمت و سرعت در تولید و نصب، بسیار مقرون به صرفه‌تر از مصالح سنتی است.

سوالات متداول در خصوص خرید ساندویچ پانل دراستان آدربایجان شرقی

آریا بارون توس تولید کننده انواع پانل های دیواری و سقفی دارای نمایندگی های فعال در استان آذربایجان شرقی است.

برای دریافت اطلاعات انواع پانل ها می توانید با شماره های واحد فروش کارخانه آریا بارون توس تماس بگیرید.

بهترین تولید کننده پانل های ساندوچی با حضور فعال در استان آذربایجان شرقی

لیست قیمت انواع ساندویچ پنل ها در استان آذربایجان شرقی را بعد از مشاوره قبل از سفارش با واحد فروش دریافت کنید.