طراحی و ساخت انواع سوله نگهداری کالا، مرغداری، پرورش گل و گیاه و… را از آریا بارون توس بخواهید. 

سوله

سوله‌ها یکی از ارکان اساسی پیشرفته بودن یک کشور است. عدم نبود سازندگان سوله در یک کشور می‌تواند موارد مختلفی را برای آن ایجاد کند. برند آریا بارون توس با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی و پیاده سازی سوله در حال حاضر توانسته است سوله‌های مختلف با کاربردهای گوناگون در سراسر ایران طراحی و پیاده سازی کند. 

دو بخش اساسی در سوله را می‌توان دیوار و سقف آن در نظر گرفت. اسحتکام و پایداری این دو بخش تعیین کننده عمر سوله خواهد بود.

دیوار سوله

عموما برای ساخت دیوار سوله از ساندویچ پانل دیواری استفاده می‌شود.

سقف سوله

ساندویچ پانل‌های سقفی مهم‌ترین جزء برای تشکیل سقف سوله است.

پروژه

سوله دست دوم

عموما برخی از پروژه‌ها به دلایل مختلف اقتصادی با شکست رو به رو می‌شوند. صاحبان کسب و کار اقدام به فروش سوله دست دوم می‌کنند. برای فروش این سوله‌ها در حالت عادی، قطعات سوله از یکدیگر جدا می‌شود و به این صورت حمل و نقل کردن سوله راحت‌تر انجام می‌شود. 

پس از خرید سوله دست دوم همین سوله‌ها مجدد اگر نیاز به رنگ آمیزی داشته باشند، رنگ آمیزی می‌شوند و در توسط متخصص نصب می‌شوند. 

ماندگاری سوله دست دوم 90%
کیفیت سوله دست دوم 80%
ارزش نسبت به قیمت خرید 65%

سوله سبک

سوله‌ها در حالت کلی به دو دسته سبک و سنگین تقسیم بندی می‌شوند. به دلیل ویژگی‌ها و مزیت‌‌هایی که سوله‌های سبک دارند، این نوع از سوله‌ها کاربردهای بیشتری دارند. از سوله‌های سبک استفاده‌های زیادی می‌شود که از جمله این موارد می‌توان به ساخت سالن‌های ورزشی، ساخت سوله‌ها و انبارهای نگهداری کالا و… اشاره کرد. 

پروژه

پروژه در حال انجام

استفاده از تکنولوژی روز

تخصص در ساخت

رضایت مشتریان

افتخارات آریا بارون در ساخت سوله

برند آریا بارون توس با طراحی و ساخت انواع سوله در حال حاضر به یکی از برندهای بزرگ در زمینه طراحی و ساخت سوله تبدیل شده است. گوشه‌ای از افتخارات کسب شده کارخانه آریا بارون توس در زمینه سوله سازی را مشاهده می‌کنید. 

برند آریا بارون توس سالیان سال است که در زمینه طراحی و ساخت سوله فعالیت می‌کند. کیفیت محصولات آریا بارون توس باعث شده که حتی قطعات و تجهیزات ساخت سوله این برند به کشورهای دیگر نیز ارسال شود. 

وابسته به آن که سوله در چه ابعادی و با چه روشی طراحی و ساخته می‌شود و همچنین چه برندی این سوله را طراحی می‌کند، مدت زمان طراحی و اجرای سوله می‌تواند متفاوت باشد.