صادرات ساندویچ پانل آریا بارون

سرفصل های مقاله

ساندویچ پانل‌ ها صفحات سه ورقه‌ای هستند که در برابر گرما،‌ سرما،‌ صدا و انرژی عایق هستند و در دهه گذشته یکی از پرکاربردترین و مفیدترین مصالح بوده‌اند.

کاربرد و مزایای فوق‌العاده ساندویچ پانل آن را مناسب برای ساخت و سازهای مختلف در سراسر جهان کرده است به همین دلیل امروزه صادرات ساندویچ پانل یکی از پررونق‌ترین حوزه‌های تجارت محسوب می‌شود.

با پیشرفت صنعت ساخت و ساز و استفاده بیشتر از ساندویچ پانل در ساخت سازه‌های مختلف تقاضا برای این صفحات عایق در بازارهای داخلی و خارجی بسیار افزایش یافت و به تبع تولید و توزیع این مصالح پیش‌ساخته گسترش پیدا کرد.

تقاضا برای خرید ساندویچ پانل توسط کشورهای خارجی فرصتی مناسبی جهت صادرات انواع ساندویچ پانل ایجاد کرد و تولیدکنندگان داخلی نیز توانستند از این فرصت به خوبی استفاده کنند.

صادرات انواع ساندویچ پانل در ایران

صادرات انواع ساندویچ پانل به بازاهای خارجی
صادرات ساندویچ پانل با کیفیتی که به بازار های جهانی ثابت شده است.

خوشبختانه امروزه تولیدکننده‌های بسیاری در سطح کشور ما انواع ساندویچ پانل را با سطح کیفیت متفاوت تولید کرده و روانه بازارهای داخلی و خارجی می‌کنند.

تجربه سال‌ها تولید انواع ساندویچ پانل توسط تولیدکننده‌های به نام باعث شده است که کشور ما اعتماد به نفس و شایستگی صادرات این صفحات عایق و کاربردی را داشته باشد و در این زمینه فعال و درخشان حضور یابد.

باید توجه داشت که هیچ کالایی از هیچ کشور و تولید‌کننده‌ای نمی‌تواند بدون داشتن استاندارد، کیفیت و کارایی لازم و مورد نظر، در زمینه صادرات موفق و پایدار بماند و این امر مستلزم تولید کالای درجه یک و درخور جهت صادرات ساندویچ پانل است.

بنابراین، اگرچه کارخانه‌های بسیاری امروزه تولیدکننده ساندویچ پانل هستند اما تنها تولید‌کننده‌هایی در مورد صادرات این کالا ثابت قدم هستند که کیفیت کالای تولید شده آن‌ها به بازارهای جهانی ثابت شده باشد.

کیفیت ساندویچ پانل‌های صادراتی

ساندویچ پانل‌ها از جنس‌های مختلفی تولید می‌شوند ترکیب لایه‌های آن از نظر جنس می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد؛ اما در هر حال زمانی که پای صادرات پانل در میان باشد ترکیب لایه‌ها در ساندویچ پانل نیست مهم نیست؛ بلکه کیفیت هر یک از این لایه‌ها اهمیت خواهد داشت.

در پانل‌های صادراتی جنس لایه‌های فلزی و لایه عایق یا همان هسته میانی باید از مواد اولیه مرغوب باشد و تمام ترکیبات استفاده شده در ساخت لایه‌های پانل صادراتی باید از متریال خالص و باکیفیت باشد.

علاوه بر درجه یک بودن جنس صفحات در ساندویچ پانل،‌ ‌فیزیک،‌ طرح یا ساختار ساندویچ پانل نیز باید بر اساس استانداردهای روز تولید شده باشد تا انتظارات بازارهای جهانی را برآورده کند.

بنابراین، شما در صورتی می‌توانید به صادرات ساندویچ پانل فکر کنید که از کیفیت، جنس و ساختار آن مطمئن باشید در غیر این صورت حتی در صورت موفق شدن به شروع صادرات نمی‌توانید در بازار رقابت جهانی جایگاه خود را حفظ کنید.

نحوه صادرات ساندویچ پانل

صادرات ساندویچ پانل با قواعد و مراحل خاص
پیش نیاز های مهم برای صادرات ساندویچ پانل

مانند هر کالا،‌ محصول و فرآورده دیگری صادرات انواع ساندویچ پانل نیز قواعد و مراحل خاص خود را دارد و مستلزم صرف زمان و انرژی لازم است و باید در این راه پشتکار خود را نشان دهید تا قدم به قدم در بازارهای جهانی شناخته شوید.

برای شروع صادرات یک برند خاص از ساندویچ پانل باید پیش نیازهای این صادرات مهیا شود و سلسله مراتب آن به‌ طور کامل و اصولی طی گردد؛ از این رو جهت صادرات ساندویچ‌ پانل به موارد زیر توجه کنید.

  1. ابتدا باید کیفیت ساندویچ پانل‌های برند مورد نظر توسط سازمان‌های نظارتی تأیید شود.
  2. پس از تایید ساندویچ پانل به عنوان یک برند صادراتی باید روال اداری لازم در ارگان‌های مربوطه طی و مجوز صادرات کسب شود.
  3. پس از کسب مجوز صادرات نماینده یا صاحب برند باید با شرکت‌های صادراتی در این زمینه وارد مذاکره شده و به توافق لازم در زمینه صادرات برسند.
  4. پس از عقد قرارداد با شرکت‌های صادراتی باید بازارهای جهانی هدف شناسایی و با مناسب‌ترین بازارها از نظر شرایط صادرات وارد مذاکره شد.
  5. در نهایت پس از مذاکرات لازم باید بین صادرکننده و بازار خارجی مورد نظر قراردادی تنظیم شود و حجم ساندویچ پانل مورد نیاز تحت شرایط ایمن به مقصد خرید صادر شود.

لازم به ذکر است پروسه صادرات ساندویچ پانل ممکن است از نظر جزئیات مراحل و زمانی که باید صرف آن شود متغیر باشد و با در اختیار داشتن کالای باکیفیت نباید در مورد موفقیت صادرات آن ناامید شوید

تمایل بازارهای خارجی به خرید ساندویچ پانل ایرانی

خوشبختانه کشور ما در زمینه تولید و صادرات ساندویچ پانل سقفی و دیواری بسیار موفق است و کیفیت ساندویچ پانل‌های ایرانی تولید شده توسط تولیدکننده‌های معتبر در بازارهای بین‌المللی ثابت شده است.

به همین دلیل تقاضا برای خرید ساندویچ پانل‌های ایرانی در بازارهای خارجی همیشه بالا است و برای برندهایی که در سطح استانداردهای روز تولید شده‌اند یک فرصت بسیار خوب مهیا است.

انواع ساندویچ پانل صادراتی

انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی برای صادرات به بازارهای خارجی
معرفی 5 نوع ساندویچ پانل که صادرات می شوند.

ساندویچ پانل‌ها انواع مختلف با کاربرد متفاوت دارند و تمام این ساندویچ پانل‌ها در بازارهای هدف خارجی مورد نیاز و کاربردی هستند و به این صورت نیست که فقط یک نمونه ساندویچ پانل مناسب صادرات باشد.

بنابراین، شما باید بتوانید نیاز بازارهای خارجی را به خوبی تامین کنید و این نیاز چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی حائز اهمیت است؛ انواع ساندویچ پانل دیواری و سقفی که در لیست صادرات ساندویچ پانل قرار می‌گیرند شامل موارد زیر هستند.

  • ساندویچ پانل ساده
  • ساندویچ پانل نر و مادگی دیواری
  • ساندویچ پانل اتاق تمیز
  • ساندویچ پانل قفل مخفی
  • ساندویچ پانل دو رو نایلون دیواری و…

چگونه یک صادر کننده ساندویچ پانل باشیم؟

آریا بارون تولید کننده و صادر کننده انواع ساندویچ پانل ها است.

تمام نکاتی که پیش از این اشاره شد لازمه تجارت این مصالح ساختمانی مدرن در بازارهای بین‌المللی است و شرایط و ضوابط مختلفی بر امکان شروع تجارت، موفقیت و ماندگاری در این راه تأثیرگذار هستند.

محصول تولید شده باید از سطح کیفی و مورد تأیید استانداردهای جهانی برخوردار باشد تا از نظر جایگاه تجاری رتبه لازم را در بین محصولات و برندهای مختلف کسب کند و در زمینه صادرات ساندویچ پانل از رقبا پیشی بگیرد.

کیفیت محصول، تولید کافی، تجربه تجاری و تسلط بر شرایط حقیقی و حقوقی صادرات جهت موفقیت در این راه الزامی است.

اطلاعات صادرات ساندویچ پانل
🔸 عوامل تاثیر گذار بر کیفیت صادرات  هسته ساندویچ پانل، ورق به کار رفته، فوم عایق میانی آن
انواع ساندویچ پانل صادراتی  ساده، نرومادگی، اتاق تمیز، قفل مخفی، در رو نایلون دیواری، سقفی
💎مراحل صادرات  ارزیابی کیفیت، دریافت تاییدات اداری، کسب مجوز صادرات، مذاکرات اولیه، عقد قرارداد
⭐ تمایل بازار ها به خرید ساندویچ پانل  بسیار زیاد
آریا بارون
آریا بارون

آریا بارون توس بهترین کارخانه تولید کننده مصالح نوین ساختمانی

آخرین مقالات
نظرات
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

آریا بارون تولید کننده ساندویچ پانل، خانه پیش ساخته، کانکس، درب سردخانه است. برای سفارش تماس بگیرید.