کانال پیش عایق فنولیک

کانال پیش عایق فنولیک، یکی از انواع کانال پیش عایق است. پیشرفت علم و تکنولوژی موجب شده است تا نسل جدیدی از کانال های پیش عایق، برای افزایش بازده و راندمان سیستم های تهویه مطبوع  طراحی و تولید شوند. کانال فنولیک، یکی از این کانال های پیش عایق نسل جدید است.

کانال پیش عایق فنولیک چیست؟

در گذشته از کانال های گالوانیزه برای جابه جایی و انتقال هوا استفاده می شد، اما این کانال ها معایب و مشکلاتی داشتند. در این بین با پیشرفت تکنولوژی، انواع کانال پیش عایق طراحی و تولید شدند. کانال پیش عایق فنولیک ، به گونه ای طراحی شده است که مشکلات کانال های قدیمی را ندارد. ساختار کانال فنولیک به گونه ای است که از یک لایه عایق (Phenol) مرکزی به همراه دو لایه از جنس آلومینیوم ساخته شده است. روکش های آلومینویمی در این کانال ها ضخامتی حدود 80 میکرون است.

کانال پلی اورتان

ویژگی کانال فنولیک

کانال پیش عایق فنولیک، پیشرفته ترین و پر کاربرد ترین کانال  است. در ادامه تعدادی از ویژگی کانال فنولیک بیان می شود.

  • مقاومت بالا در برابر دمای بالا
  • یکپارچه بودن (فاقد درز)
  • اشغال فضای کم
  • صرفه جویی در زمان
  • کاهش هزینه تولید و…
کانال کولر پیش عایق آریا بارون توس
داکت کولر
کانال هوای پیش عایق

قیمت و خرید کانال فنولیک

فاکتورهای متعددی بر قیمت کانال فنولیک تاثیر گذار است. فاکتورهایی مانند کیفیت کانال، برند و شرکت تولید کننده، نوسانات ارز و… بر قیمت این محصول اثر می گذارند. به همین دلیل نمی توان لیست قیمت مشخصی برای این سازه ارائه داد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت و خرید کانال فنولیک از طریق شماره تماس های برند آریا بارون با کارشناسان این برند تماس حاصل فرموده و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.