ویدیو های ساندویچ پانل

ویدیو های ساندویچ پانل های آریا بارون توس

آزمون افروزش فوم پلی یورتان

در ویدیو آزمون افروزش فوم پلی یورتان و آزمون جوشکاری بر روی این پانل‌ها را مشاهده می‌کنید. فوم‌های پلی یورتان دارای سه کلاس پایداری راحت آتش گیر (B3)، آتش گیر (B2) و سخت آتش گیر (B1) هستند.

انواع ساندویچ پانل-زبان انگلیسی

کلاس پایداری ساندویچ پانل پلی یورتان

در این ویدیو که به منظور تعیین میزان مقاومت ساندویچ پانل‌های پلی یورتان در برابر شعله‌های آتش تهیه شده است، می‌توانید عدم انتقال حرارت ساندویچ پانل‌های پلی یورتان را مشاهده کنید. کارخانه آریا بارون توس ساندویچ پانل‌های پلی یورتان خود را با کلاس پایداری B1، B2 و B3 تولید می‌کند.

فرایند تولید ساندویچ پانل پشم سنگ

در ویدیو فوق صفر تا صد فرایند تولید ساندویچ پانل های پشم سنگ و میزان مقاومت آن‌ها در برابر حرارت را مشاهده می‌کنید. این ساندویچ پانل‌ها با تزریق دو لبه و بدون تزریق دو لبه تولید می‌شوند.

ساندویچ پانل قفل دار

آریا بارون  برای اتصال هرچه بهتر پانل‌ها به یکدیگر و دوام اتصال‌ها در زلزله‌ها برای اولین بار در ایران ساندویچ پانل‌های سردخانه‌ای مجهز به قفل‌های سردخانه‌ای را در خط کانتینیوس تولید نمود. پانل‌های قفل دار به راحتی به یکدیگر هوابند می‌شوند و در زلزله‌ها نیز حتی اتصال مستحکم خود را حفظ می‌کنند.
آریا بارون برای هرچه بهتر بودن هوابندی و از طرفی نصب سریع بنا به سفارش برای اتصال دیوارها به سقف نیز پانل قفل دار تولید و به  بازار عرضه می‌کند. 

 

شرکت آریا بارون توس؛ تولید کننده انواع ساندویچ پانل، درب‌های سردخانه‌ای،  کانکس، ساختمان‌های پیش ساخته، سوله و کانال‌های پیش عایق یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان کشوری است. ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و استفاده از جدیدترین خطوط تولید پیشرفته اروپایی را سرلوحه کار خود قرار داده است. آریا بارون توس نماد اعتماد و کیفیت محصول ایرانی است. 

راه‌های ارتباطی

تمامی حقوق متعلق به کارخانه آریا بارون توس است، هر گونه استفاده پیگرد قانونی دارد.