راهنمای خرید

راهنمای خرید

شرکت آریا بارون همواره به رعایت حقوق و منافع مصرف کنندگان پایبند بوده و برای ارائه هر چه بهتر خدمات پیش از فروش و مشاوره به مشتری جهت برگزیدن بهترین راه کار برای دستیابی به خواسته هایش ، بخش های تخصصی فروش را در اداره فروش شرکت ایجاد نموده است

•    انتخاب کالای مناسب
برای انتخاب کالای متناسب با کاربری و محیط مورد نظر و همچنین صرفه جویی و بهینه سازی هزینه ها، مشتریان گرامی می توانند از طریق شماره تماس شرکت، 36228800- 051  با واحد تخصصی محصول مورد نظر در اداره فروش ارتباط برقرار کرده و آگاهی های لازم پیش از خرید را دریافت نمایند. همچنین اطلاعات و مشخصات فنی هر محصول در قسمت محصولات سایت و کاتالوگ قابل بررسی می باشند.

•    ثبت سفارش
پس از مشخص شدن تیپ و مشخصات محصول در قالب قرارداد و همزمان واریز مبلغ پیش پرداخت، سفارش مورد نظر وارد مرحله طراحی و تولید می گردد.

•    تحویل و ارسال کالا
تحویل محصولات بصورت تحویل درب کاخانه (EXWORK) می باشد که در صورت تمایل مشتری، کالا برای آدرس اعلامی بارگیری و ارسال می گردد.

•    خدمات پس از فروش
برای استفاده از خدمات پس از فروش و ارتباط با این واحد، مشتریان محترم می توانند از طریق تماس تلفنی، مراجعه حضوری و یا سامانه خدمات پس از فروش سایت شرکت آریا بارون اقدام نمایند.